جاده ورامین – جوادآباد با دستور وزیر راه بهسازی می شود


حسین نوش آبادی نماینده دیار 15 خرداد و مجید درویشی فرماندار ورامین با مهندس رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی برای بررسی راه ها و محدوده قطار شهری دیدار و گفتگو کردند. خبرنگار ورامینگ خبرگزاری فارس .

نماینده دیار 15 خرداد در این نشست با تاکید بر تسریع در حل معضل ترافیک، تصریح کرد: نیازهای مشروع شهروندان حوزه انتخابیه اینجانب یکی از مهم ترین الزامات نحوه خدمات رسانی است.

نوش آبادی افزود: پیگیری وزیر بر اساس تامین نیازهای اصلی مردم که اجرای پروژه مترو خواهد بود است و امید است این هدیه استقبال از سوی دولت و مردم مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: برای نهایی شدن تصمیم انتقال قطارهای حومه ای به مترو تهران که رکن اصلی چنین طرح مهمی محسوب می شود، جلسه مشترک مدیرعامل مترو، شهردار تهران و استاندار تهران نیاز است.

یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: سفر و بازدید وزیر راه از زمین 15 خرداد موجب درک مستقیم مسائل شهروندان می شود که به طور مستقیم بر اقدامات و تصمیمات تاثیرگذار خواهد بود.

این مقام مسئول گفت: دستور وزیر برای بهسازی و تعریض جاده ورامین به جاوه دباد مشکلات سال ها را برطرف می کند و به دغدغه خانواده های ساکن در بزرگ ترین محدوده استان تهران پایان می دهد.

نماینده دیار 15 خرداد خاطرنشان کرد: پروژه تسریع در تعریض جاده ورامین به چرمشهر نیز یکی دیگر از نیازهای مهم تلقی می شود که امید است توسط وزیر راه انجام شود.

نوش آبادی ادامه داد: تامین آسفالت مورد نیاز راه های روستایی شرایط لازم را برای تردد اهالی زحمتکش فراهم می کند و ارائه دستورالعمل های لازم برای محصول یکی از الزامات است.

نماینده دیار 15 خرداد گفت: رسیدگی به مشکل فعلی قطارهای حومه ای و تذکر به شرکت رجا برای جلوگیری از بی نظمی و اختلال در قطار مسافری پیشوا به تهران راه اصلی سفرهای یک روزه برای فرار از بحران فعلی خواهد بود.

نوش آبادی در پایان این نشست با تقدیر از نگاه استثنایی وزیر راه به زمین در 15 خرداد، خواستار تسریع در امور مطروحه در جهت اجرای اقداماتی در خصوص ورامین، چک، پیشوار و جوادآباد با رفع موانع موجود و موارد ارزشمندی شد. شهروندان منطقه جلیل آباد

انتهای پیام/67037
توصیه ها در صفحه اصلی

دیدگاهتان را بنویسید