جانشین اوبامیانگ در آرسنال کیست؟

ورزشی / فوتبال جهان

http://fna.ir/5zex9 ۰ جانشین اوبامیانگ در آرسنال کیست؟

اوبامیانگ که با دستور انضباطی آرسنال از حضور در ترکیب ممنوع شده

جانشین اوبامیانگ در آرسنال کیست؟

به گزارش خبرگزاری فارس، آینده اوبامیانگ در آرسنال به پایان رسیده و به احتمال فراوان این بازیکن در زمستان لندن را به مقصد تیمی دیگر ترک خواهد کرد.

کاپیتان سابق آرسنال به دلیل بی نظمی در تمرین به شدت از سوی آرتتا و باشگاه آرسنال جریمه شد و هم بازوبند کاپیتانی را از دست داد و هم دیگر نتوانست به لیست بازیکنان حاضر توپچی‌ها بازگردد.

رایان تیلور، خبرنگار اکسپرس در گزارش خود نوشت که اوبامیانگ به دنبال تیم است ولی هنوز باشگاهی پیدا نشده تا بتواند دستمزد او را پرداخت کند.

از طرف دیگر باشگاه آرسنال که این روزها حال خوشی دارد می‌خواهد شانس خود را برای گرفتن یک مهاجم گلزن امتحان کند. رسانه‌ها از علاقه شدید توپچی‌ها به ستاره فیورنتینا و گلزن سری‌آ مطلب نوشتند و آرتتا می‌خواهد هر طور شده «دوشان ولاهوویچ» به لندن بیاورد.

این بازیکن صربستانی که به گزینه خط حمله بسیاری از تیم‌های لقب گرفته در 19 بازی فصل ایتالیا توانسته 16 گل به ثمر رساند و جزو بهترین بازیکنان سال اروپا نام گیرد.

گزینه دیگر آرسنال در صورت عدم توافق با فیورنتینا خرید «دومنیک کالورت لوین»، مهاجم اورتون است. بازیکن فوق العاده فصل پیش آنچلوتی، این فصل زیر نظر بنیتز آماری فاجعه‌بار به ثبت رسانده و دوست دارد با حضور در لندن دوباره روزهای اوج خود بازگردد.

از جاناتان دیوید، مهاجم کانادایی لیل فرانسه نیز به عنوان دیگر گزینه آرسنال نام می برند. این بازیکن نیز تحت نظر تیم‌های بزرگی مثل رئال مادرید است و به نظر می‌خواهد تا پایان فصل در فرانسه بماند.

آرسنال امشب در چارچوب رقابت‌های فوتبال انگلیس به مصاف استون ویلا خواهد رفت. استون ویلایی که این روزها با هدایت جرارد روزهای خوبی دارد و می تواند برای آرتتا دردسرساز شود. البته استیون جرارد به دلیل کرونا در این بازی حضور نخواهد داشت و دستیار او هدایت تیم را برعهده خواهد گرفت.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید اوبامیانگ آرسنال لیگ برتر انگلیس این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • جریمه سنگین ستاره گابنی

  • آرسنال به دوران ونگر بازمی‌گردد؟

source

دیدگاهتان را بنویسید