جاوید: نمی‌دانم «مدیریت» از کجا وارد فوتسال ما شد

– اخبار ورزشی –

مهدی جاوید در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست 6 بر 5 کراپ الوند مقابل سن‌ایچ ساوه اظهار داشت: بازی قابل قبولی مقابل سن‌ایچ ارائه کردیم و شایسته کسب سه امتیاز بودیم. موقعیت‌های بیشتری برای گلزنی داشتیم و روند بازی به گونه‌ای بود که نسبت به سن‌ایچ، به پیروزی نزدیک‌تر بودیم. گل‌های بچگانه‌ای دریافت کردیم و این پیروزی را به تیم سن‌ایچ تبریک می‌گویم.

اشتباهات داوری در ایران بسیار بیشتر از استاندارد جهانی است
وی با انتقاد از قضاوت علی پورافشار تصریح کرد:‌ همه تیم‌ها به داوری معترض هستند و روزهایی که بردیم نیز از داوری گلایه داشتیم. به نظرم اشتباهات داوری ما بسیار بیشتر از استاندارد جهانی است و ویژه امسال نیست. تا یک ثانیه مانده به پایان نیمه اول، 2 بر یک از حریف پیش بودیم و مسیر پیروزی ما با یک سوت اشتباه برگشت. بازیکن حریف در ثانیه 15 با آرنج به سینه بازیکن ما زد و داور که در نیم متری صحنه بود، خطایی اعلام نکرد.

سن‌ایچ از سد کراپ الوند گذشت

داور با اعتراضی ساده به من کارت قرمز نشان داد
کاپیتان کراپ الوند در مورد درگیری بازیکنان دو تیم بیان کرد: درگیری در بیشتر بازی‌ها وجود دارد. اگر داور نتواند بازیکنان را برای رعایت عدالت متقاعد کند، این موضوع روی بازیکنان نیز تأثیر می‌گذارد و چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. اشتباهات داوری در این مسابقه که تقابل دو تیم بالای جدولی بود، روند بازی را تغییر داد و بیشتر نمایان بود. پس از بازی به داور اعتراض ساده‌ای کردم که پورافشار (داور مسابقه) به من کارت قرمز نشان داد. او گفت تو به من توهین کردی، اما ناظر بازی هم تأیید کرد که من چنین حرفی را نزدم.

مهدی جاوید , فوتسال , تیم فوتسال کراپ الوند ,

کاش داور جسارت داشته باشد و بگوید اشتباه کرده است
جاوید با انتقاد از اخراج خود به تسنیم گفت: یک نفر در شلوغی حرفی زد و داور به اشتباه مرا اخراج کرد! حالا که به پورافشار ثابت شده من توهین نکردم، ای کاش جسارت داشته باشد که بگوید اشتباه کرده تا کارت قرمز من حذف شود. یک بازیکن سن‌ایچ به صورت علی عابدین زد و عابدین هم او را هُل داد، اما هر دوی آنها اخراج شدند. آیا جریمه هُل دادن با ضربه زدن به صورت یکی است؟ البته نمی‌توانیم یکطرفه به قاضی برویم و باید به مشکلات داوران از جمله وضعیت حقوق آنها هم اشاره کنیم.

کشاورز: تیم ملی فوتسال قربانی فوتبال می‌شود

نمی‌دانم «مدیریت» از کجا وارد فوتسال ما شد
وی با انتقاد از اینکه داوران از برخی صحنه‌ها در دقایقی از مسابقه چشم‌پوشی می‌کنند، خاطرنشان کرد: در فوتسال جهان از جمله جام جهانی،‌ قوانین از دقیقه یک تا 40 اجرا می‌شود و ارتباطی به زمان ندارد. کدام داور اروپایی بازی‌ها را مدیریت می‌کند؟! واقعاً نمی‌دانم این مدیریت از کجا وارد فوتسال ما شده است!

اگر برخی داوران به تیم‌ها و دقیقه بازی نداشته باشند، سطح بالایی دارند
کاپیتان کراپ الوند در ادامه عنوان کرد: داورانی داریم که اگر کاری به اسم تیم، نتیجه و دقیقه بازی نداشته باشند، سطح بالایی دارند و در این شرایط به فوتسال ما کمک می‌کنند. برخی بازیکنان در دقیقه اول خطا می‌کنند یا زمانی که تیم‌شان عقب است مرتکب خطا می‌شوند، اما مطمئن هستند خطایی اعلام نمی‌شود.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید