جبران طغیان رودخانه ها نیازمند عزم ملی است


به گزارش خبرگزاری فارس از رودان، حجت الاسلام مهدی دری در خطبه های نماز ظهر جمعه رودان با اشاره به جنگ دشمنان علیه دیپلماسی فعال جمهوری اسلامی با راهبرد خنثی سازی مجازات، اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می کند درهای توسعه را باز کند، اما برخی از خودی ها به دشمن کمک می کنند تا در مورد روابط جمهوری اسلامی با کشورهایی مانند چین و روسیه تبلیغات کند.

امام جمعه رودان با اشاره به دستورات پنجگانه رئیس جمهور به بانک ها برای اصلاح نظام بانکی گفت: این یکی از دغدغه های اصلی مردم است که امروز باز شده است زیرا مردم با فقر و شرایط سخت برای دریافت خدمات مواجه هستند. از بانک ها.”

وی گفت: واگذاری بنگاه های اقتصادی به مالکیت بانک ها نیز باید اتفاق بیفتد و بانک ها با تعطیلی این مشاغل زندگی مردم را فلج نکنند.

امام جمعه رودان گفت: قطعا ایجاد یک تحول اساسی رونق اقتصادی مهمی در کشور ایجاد می کند.

وی با اشاره به وضعیت یمن گفت: امارات که گفته می شود منطقه تجاری اصلی در خاورمیانه است، اکنون نتیجه اعتماد به آمریکا و اسرائیل را می بیند زیرا خیانت به مسلمانان و هموطنانش است. ضربه سخت به امارات

دری به اکران انیمیشن انتقام هم اشاره کرد و گفت: الان یک انیمیشن دو دقیقه ای کل آمریکا را خراب کرده است و باید بدانند انتقام شدید قطعا در دسترس است.

امام جمعه رودان با اشاره به بارندگی های اخیر از تلاش ها برای مدیریت بحران در رودان تقدیر کرد و گفت: بحمدالله با همت و همدلی مردم این بحران به خوبی کنترل شده و از وقوع یک فاجعه جلوگیری شده است.

وی تاکید کرد: جبران خسارت سیل و باران در بازسازی منازل تخریب شده رودان عزم ملی می طلبد.

وی خاطرنشان کرد: 5 هزار خانه تخریب و بیش از هزار خانه خالی از سکنه شد.

وی خواستار تلاش همگانی برای جبران سیل و اتفاق مثبت برای سیل زدگان شد.

دری با اشاره به ولادت قریب الوقوع حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها آن بانوی بزرگ اسلام را الگوی واقعی دختران و زنان مسلمان دانست و گفت: باید خصلت های آن حضرت را به بهترین نحو در جامعه و به جامعه ارتقا داد. زنان.

وی ادامه داد: باید در همه امور از جمله کمک به دیگران و رسیدگی به محرومان و نیازمندان از حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بیاموزیم.

انتهای پیام/ 88059برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید