جبهه خلق برای آزادی فلسطین سخنان مقام معظم رهبری را در روز قدس جشن می گیرد.جبهه خلق برای آزادی فلسطین از سخنرانی مهم حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جهانی کود تمجید کرد.

به گزارش پایگاه خبری العهد، جبهه مردمی آزادی فلسطین اعلام کرد آنچه در سخنان مقام معظم رهبری بیان شده، بار دیگر بر صلابت و حمایت ریشه‌دار جمهوری اسلامی از مبارزه و مردم فلسطین تأکید کرده است. مقاومت و جریان در سراسر منطقه.

جبهه مردمی آزادی فلسطین افزود: سخنان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بیشترین تأثیر را در قلب ملت فلسطین دارد که همچنان به مقاومت و خلق زیباترین حماسه‌های قهرمانانه در برابر رژیم ستمشاهی صهیونیستی ادامه می‌دهند. این سخنان همچنین تأثیر عمیقی بر قلب و روح مردم عرب و اسلامی دارد.

جبهه مردمی آزادی فلسطین تبریک صمیمانه خود را به ملت ایران و انقلاب اسلامی مقاوم در برابر تحریم، محاصره و تجاوز و در مسیر نابودی نقشه ها و توطئه های صهیونیست ها و استکبار تاکید کرد. منطقه

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران که پیش از این در سفری یک روزه به دمشق سفر کرده بود، با سران گروه های مبارز فلسطینی از جمله جبهه مردمی برای آزادی فلسطین دیدار و گفت و گو کرد.

در ادامه این دیدار، دبیرکل جبهه مردمی آزادی فلسطین با قدردانی از موضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مقاومت در فلسطین اشغالی، از ادامه مبارزه فلسطینیان برای احقاق حقوق طبیعی خود خبر داد.

طلال ناجی تاکید کرد: بدون حمایت جمهوری اسلامی ایران و مواضع اصولی، امروز پیروزی در محور مقاومت در لبنان، سوریه، عراق و یمن محقق نمی شد.

دیدگاهتان را بنویسید