جریمه بازیکن معروف به دلیل انتقاد از فشار حجاب بر زنان – تابناک


شایان مصلح بازیکن فعلی باشگاه گل گهر افشاگری جنجالی علیه تیم سابقش کرد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ این بازیکن اسبق فوتبال پرسپولیس که به مداحی ها و برخی اظهارات حاشیه ساز در عرصه درگیری شیعه و سنی شهرت دارد، در گفتگو با سایت «آنتن» دلیل عجیب جریمه سنگین مالی خود در تیم سپاهان اصفهان را فاش کرد!

این بازیکن فعلی تیم فوتبال گل گهر سیرجان و سابق سپاهان اصفهان دلیل جریمه 150 میلیون تومانی مدت اقامت خود در اصفهان را واکنش خود به صحبت های یکی از مسئولان سیاسی این شهر عنوان کرده است.

وی ادامه داد: دو ساعتی از انتشار این مقاله نگذشته بود که با من تماس گرفت که فردا ساعت 11 در جلسه کمیته انضباطی باشگاه سپاهان حضور داشته باشم… با وجود اینکه این جلسه برای من بود، آنها را امتحان کردم و کسی نپرسید. تو خانواده ات خاله و دایی یا خواهرزاده داری همه گفتند داریم و من گفتم خیلی خوب فردا جامعه را برایشان ناامن می کنم اسید می گیرم دستم و می گویم یا حجابت را اصلاح کن یا می ریزم اسید روی تو.همچین چیزی درسته؟گفتن نه!گفتم خب منم همینو میگم.

ماجرای جریمه مصلح مربوط به دو سال پیش است و حالا برای اولین بار آن را علنی کرده است. او در مصاحبه اخیر خود با بیان اینکه «اعضای جلسه از حرف من قانع شدند» گفت که به او توصیه کرده اند «نگران نباش و فوتبالت را ادامه بده، من هم گفتم جلسه تمام شد، اما بعد دیدم. که 150 میلیون تومان جریمه شدم اول فکر کردم 15 میلیون تومان است و گفتم به دلایل اجتماعی و مذهبی جریمه شده ام اما بعد متوجه شدم که 150 میلیون نیست، بعدا مبلغ این جریمه شد. کم شد، اما به هر حال به من گفتند ساکت شو و این موضوع را جایی بگذار.

دیدگاهتان را بنویسید