جزئیات آخرین وضعیت فرهنگسراهای چهارمحال و بختیاری/ 2 فرهنگسرا جدید تا قبل از عید افتتاح می شود.


ابراهیم شریفی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، با بیان اینکه 10 فرهنگسرا در شهرستان های شهرکرد، کوهرنگ، بروجن، لردگان و فارسان فعالیت می کنند، اظهار داشت: 10 فرهنگسرا در شهرستان های شهرکرد، کوهرنگ، بروجن، لردگان و فارسان فعالیت می کنند. لازم به ذکر است فرهنگسرای لردگان، گندمان، فرادنبه، شلمزار، چگرد بین و سامان از جمله این موارد هستند.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری افزود: ساختمان اداری چلگرد بازگشایی شده و سایر امکانات باقی مانده است و در شهرستان های اردل و فارسان شهرستان های فارسان و باباحیدر و پیشخوان اردل ادامه دارد.

وی در ادامه بیان کرد: فرهنگسرای کیار شهر شلمزار در دو فاز به بهره برداری رسیده است که پیشرفت زیادی داشته است که فاز اول آن ساختمان اداری افتتاح شده و فاز دوم آن به صورت نگارخانه هنری است. ، باقی می ماند که بعداً باز می شود.

شریفی افزود: در بروجن از توابع بلداجی با وجود توریستی بودن بخش فرهنگی در این منطقه وجود نداشت. فیزیکی بوده و تکمیل آن زمان بر خواهد بود که در صورت تامین اعتبار برای این فرهنگسرا رونمایی خواهد شد. ارائه شده است.

وی با بیان اینکه فرهنگسرای لردگان و بخش اداری فرهنگسرای شلمزار تا قبل از عید 1401 افتتاح می شود، افزود: 70 درصد پروژه فرادنبه انجام شده است اما در صورت رفع مشکلاتی وجود دارد که باید برطرف شود. 80 درصد آن تاکنون ساخته شده و در سال 1401 افتتاح خواهد شد.

انتهای پیام/ 68036
این را به صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید