جمع‌آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند

استانها / لرستان

http://fna.ir/3r14j ۰ جمع‌آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) پل‌دختر گفت: شور عاطفه ها در جشن های نیکوکاری در این شهرستان برای کمک به دانش آموزان نیازمند و بی‌بضاعت بر پا است.

جمع‌آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند

به گزارش خبرگزاری فارس از پل‌دختر، نبی‌الله ناظری در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پل‌دختر با گرامی‌داشت آغاز هفته دفاع مقدس وهم‌چنین آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: حدود ۱۰ هزار دانش آموز در سال تحصیلی جدید در پل‌دختر به فراگیری علم و تربیت مشغول می‌شوند که بر اساس راستی آزمایی و درخواست‌های مکرر خانواده‌ها در حوزه حمایت و مددکاری،حدود سه هزار نفر از این دانش آموزان در فقر به سر می‌برند.

وی افزود: با آغاز سال تحصیلی جدید جشن عاطفه‌ها در راستای کمک به دانش آموزان با اعلام کد دستوری 06618877 بی‌بضاعت به صورت مجازی در پل‌دختر برگزار می‌شود.

رییس کمیته امداد پل‌دختر گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و وضعیت نابسامانی مالی خانواده‌ها انتظار می‌رود مردم نوع‌دوست این شهرستان با شرکت در جشن عاطفه‌ها دانش آموزان بی بضاعت را با هم‌کاری این نهاد یاری رسانند.

ناظری از عموم مردم، دستگاه‌های اجرایی و به ویژه آموزش و پرورش ومردم خیر و نیکوکار خواست با مشارکت چشم‌گیر در جشن‌های احسان و نیکوکاری و عاطفه‌ها در ترویج فرهنگ نوع‌دوستی سهیم باشند که در واقع این امر پاسخی به دغدغه دانش آموزان نیازمند و بی‌بضاعت است.

انتهای پیام/

جشن عاطفه‌ها دانش آموزان نیازمند بازگشایی مدارس کمیته امداد امام خمینی پلدختر

اخبار مرتبط

  • سال تحصیلی جدید در لرستان

source

دیدگاهتان را بنویسید