جمهوری اسلامی ایران در تولید ناوهای نظامی دنیای غرب را بهت‌زده کرد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، حجت‌الاسلام احمد ربانی‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران، دوران دفاع مقدس را یادآور هشت سال جهاد و ایثارگری ملت ایران خواند و اظهار داشت: انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های رزمندگان برگرفته از فرهنگ غنی عاشورا است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه حماسه اربعین نقطه تکاملی میان عاشورا و عروج جهان اسلام است خاطرنشان کرد: جنگ همواره مورد تنفر اذهان عمومی است و اگر جنبه تجاوز داشته و در مسیر نادرست باشد ارزشی ندارد.

ربانی‌نژاد با اشاره به اینکه اگر جنگ جنبه دفاعی داشته باشد دارای فضیلت‌های ارزشمند است و از شاخصه‌های رفیع اسلام شمرده می‌شود افزود: انقلاب اسلامی بر مبنای ارزش‌های انسانی و دین خدا شکل گرفته و از شاخصه‌های ممتاز جهان اسلام است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان: بزرگ‌ترین دستاورد دفاع مقدس برگرداندن اقتدار و عظمت به ملت ایران بود300 برنامه فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان گیلان برگزار می‌شودفرمانده سپاه گیلان: نبرد در عرصه فضای مجازی به مراتب سخت‌تر از زمان جنگ تحمیلی است

وی با بیان اینکه اگر به تاریخ 300 سال گذشته ایران نگاه کنیم می‌بینیم که کشور همواره مورد تجاوز و ظلم و ستم استکبار قرار داشت ابراز داشت: طعم ذلت را این ملت در ادوار گذشته چشیده و در آن دوران نیز استعمارگران بر این کشور حاکم بودند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه مرکزی رشت با تاکید بر اینکه پیروزی انقلاب اسلامی باعث شده که ملت ایران به هویت ملی و دینی این کشور افتخار کند اظهار داشت: اما دشمنان اسلام در تلاشند که این نعمت و هویت ارزشمند را از ایران بگیرند.

ربانی‌نژاد با بیان اینکه نهضت‌های مختلفی در کشور شکل گرفت که همه شکست خوردند اما نهضت انقلاب اسلامی با هدایت معمار کبیر اسلام اینگونه پیروز شد و خوش درخشید افزود: دفاع مقدس همیشه زنده است و مجاهدت‌های رزمندگان این مرز و بوم هرگز از یادها نخواهد رفت.

وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس باعث شد که ایران در سطح بین‌المللی به رسمیت شناخته شود خاطرنشان کرد: ایران امروز با اقتدار در منطقه حضور دارد و با تدبیر و تفکر دفاع مقدس است که استعمارگران و آمریکا از منطقه فراری شده‌اند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه مرکزی رشت به دستاورد‌های دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: حضور جوانان در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل از دیگر شاخص‌های دفاع مقدس است و با الگوگیری از این دوران می‌توان در عرصه‌های مختلف حضور پیدا کرد.

ربانی‌نژاد با بیان اینکه در دفاع مقدس 214 هزار شهید تقدیم نظام کردیم و عزت و اقتدار کشور را مدیون جوانانی هستیم که در این راه‌ از جان خود گذشتند تا اکنون در آرامش باشیم گفت: ایران با قدرت و فعالیت بسیار در حوزه ناوهای دریایی، دنیا را بهت زده کرد.

انتهای پیام/618/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید