جهاد برای تبیین و روشنگری مجاهدت شهدا برای نسل امروز لازم است


به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تهران ؛ عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران در یازدهمین جلسه شورای معاونین بنیاد استان های تهران که در تالار شهدای مقتل برگزار شد، اظهار داشت: : شرکت کنندگان در حرکت پرچم افتخار در شهرستان های استان تهران حضور پررنگی داشتند.

وی گفت: تبیین و روشنگری ایثارگری شهدا و جانبازان در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از الزامات و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران افزود: باید برای نسل امروز تبیین شود و این رسالت مهم باید به عنوان جهاد فرهنگی و در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت انجام شود. .

وی با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت و ادبیات مقابله با دشمنان اسلام با شهادت سردار سلیمانی مکتب ماندگار ظلم ستیزی در عرصه بین الملل محسوب می شود، افزود: بر هیچکس پوشیده نیست و این نتیجه تبیین است. فداکاری شهدای جبهه مقاومت

مرتضوی در ادامه با بیان اینکه 22 اسفند روز بزرگداشت شهادت نامیده شده است، فرصت مناسبی برای جهاد، تبیین در عرصه ایثار و شهادت و تحقق منویات مقام معظم رهبری در پاسداشت مقام معظم رهبری است. مقادیر چهل و. چهار سال انقلاب g[all-;enerazzjoni ]g[a]47 برنامه فرهنگی هفته بزرگداشت رزمی با همکاری 15 نهاد در شهرستان های استان تهران پیش بینی و اجرا می شود.[;ewippjanati47programmkulturaliwaqtil-;img[atat-Tifkiratal-Martrilisetkunimplimentatab’kooperazzjonima’istituzzjonijieto[rafi15-ilbelttal-provin/jata’Tehran

وی از برگزاری نشست هم اندیشی ائمه جمعه شهرستان های تهران به میزبانی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های تهران در آستانه روز بزرگداشت شهدا خبر داد و افزود: و شهدا اولین نشست تخصصی ائمه ی هفته با بنیاد امور شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران اسفندماه با حضور ائمه ی هفته و مهمانان و مسئولان استانی برگزار می شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران تاکید کرد: همه ما مدیون شهدا و خانواده های معظم شهدا هستیم و نشر و ترویج دستاوردهای شهدا و ایثارگران در فضای عمومی جامعه است. خیلی مهم. .

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید