جواز مبارزه در مسابقات گرند اسلم 13 تکواندوکار ایرانی – خبرگزاری مهر ایران و اخبار جهانبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات انتخابی گرند اسلم به مدت دو روز میزبانی شد چین در شهر “ووشی” برگزار شد در پایان تیم ملی کشورمان با کسب دو مدال طلا، پنج مدال نقره، یک مدال برنز و در مجموع 13 سهمیه (10 تکواندوکار در گروه مردان، 3 نفر) تکواندوکار در گروه بانوان) شرکت در مسابقات گرند اسلم تبدیل شد.

اسامی تکواندوکاران مجاز برای شرکت در مسابقات انتخابی گرند اسلم آنها پیروز شدند، اعلام شد.

از تیم ایران به همراه هشت تکواندوکار مدال طلا، نقره و برنز، میرهاشم حسینی، متین رضایی، آرین سلیمی، تینا مدانلو و محمدصادق دهقانی نیز جواز حضور در این دوره از مسابقات را کسب کردند.

مجموعا دو روز مسابقات انتخابی، برای تیم کشورمان در این مسابقات رضا کلهر و امیرمحمد بخشی 2 مدال طلا، مهدی حاج موسایی، دانیال زاغیری، مهران بخرداری، ناهید کیانی و سعیده نصیری با 5 مدال نقره و ابوالفضل عباسی به مدال برنز دست یافتند.

مسابقات گرند اسلم در 13 و 14 آوریل aووشی” برگزار خواهد شد.

طبق برنامه روز 23 فروردین، اولین روز تکواندوکاران اوزان 49- و 67- کیلوگرم بانوان، 68- و 80+ کیلوگرم برای آقایان و در روز دوم چهاردهم فروردین ماه مسابقات اوزان 57- و 67- کیلوگرم برگزار می شود. کیلوگرم بانوان، -58 و 80- کیلوگرم بانوان برگزار می شود.

مسابقات گرند اسلم دو مرحله در سال 2023 برگزار می شود و نفرات اول هر وزن در مجموع امتیازات دو مرحله به طور مستقیم واجد شرایط حضور در المپیک خواهند بود. 2024 پاریس را فتح خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید