حاج قاسم رهبر انقلاب اسلامی بود/ شهید سلیمانی عمق راهبردی جهان اسلام را گسترش داد


به گزارش خبرگزاری پدر از یاسوج، دومین سالگرد شهادت شهدا با حضور معاونین فتح و به همت کمیته امداد ناحیه یک یاسوج برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مصیب حیدری رئیس کمیته امداد ناحیه یک یاسوج با ابراز همدردی با ایام فاطمیه گفت:

رئیس کمیته امداد استان یاسوج ادامه داد: شهید سلیمانی از جمله کسانی است که آرامش خود را در امنیت و آرامش و آسایش دیگران می دانست، لذا جان خود را فدای این امنیت و آرامش کرد و تا آخرین خون خود با آمریکا و دیگر دشمنان بشریت جنگید و سرانجام به آرزوی دیرینه خود که شهادت بود رسید.

سردار مصطفی مثنوی سپس به بیان ویژگی های شخصیتی حاج قاسم پرداخت و گفت: کی یکی از ویژگی های سردار که همه مدیران باید به آن توجه داشته باشند این است که سردار سلیمانی در تمام عمرش ناشناخته بود و با شروع مخالفت ها با حاج قاسم، شخصیت وی را نشان داد. . واضح تر شد.

معاون فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از انتظارات رهبران این است که بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی بیشتر به شخصیت حاج قاسم سلیمانی توجه کنند تا همگان به اندازه شخصیت آگاه شوند. این شهید بزرگوار.»

وی گفت: یکی از چالش های امروز انقلاب اسلامی این است که ما رهبری همتراز با انقلاب اسلامی تربیت نکردیم، اما حاج قاسم از رهبران انقلاب اسلامی بود.
حاج قاسم قدم به قدم حرکت کرد و به قله رسید، علاوه بر این دست دیگران را گرفت و آنها را تربیت کرد. حاج قاسم علاوه بر پیشرفت، مترقی هم بود که دیگران را راهنمایی می کرد.

این مسئول بیان کرد: بذر کاشته شده توسط حاج قاسم امروز به ثمر نشسته است، عمق راهبردی شیعه و جهان اسلام در افغانستان و پاکستان و در سراسر جهان گسترش یافته و نمایان است.

سردار مثنوی گفت: یکی دیگر از ویژگی های حاج قاسم راه این شهید بزرگوار بود، حاج قاسم گوش به سخنان مقام معظم رهبری بود، این شهید هیچ گاه تهمت زن نبود و مردم را با القاب بد خطاب نمی کرد.

سردار مثنوی ادامه داد: حاج قاسم به خوبی به جریان های اپوزیسیون سیاسی پاسخ داد و آنها را به خط مقدم انقلاب رساند. سرنخ حاج قاسم سرب بود. حاج قاسم از نظام و انقلاب دفاع کرد هدفش انقلابی بودن و تاکید بر مبانی انقلاب بود.

وی گفت: حاج قاسم معتقد به دیده شدن و دیده نشدن در رسانه است.

جانشین رئیس ستاد فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: حاج قاسم به تشریفات همیشگی یک مسئول مهم فکر نمی کرد و ساده زیست می کرد و به گفته خودش فقط یک سرباز انقلاب بود.

گفت: حاج قاسم خودش گفته بود من سالها شهیدم را برای شما گرفته بودم اما زمان و مکان را برای من گذاشته بودند، زمان شهیدش را می دانست.

وی گفت: حاج قاسم عمق راهبردی جهان اسلام را گسترش داد و به تعبیر مقام معظم رهبری ملی‌ترین و ملی‌ترین شخصیت جهان اسلام شد و به گفته ایشان شهید سلیمانی از زنده بودن حاج قاسم خطرناک‌تر است.

در پایان این مراسم حاج مهدی رضایی با مداحی سرود اهل بیت عصمت و طهارت به ذکر مصیبت پرداخت.

طلاق / 82024این را به صفحه اول ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید