حاج قاسم چگونه "سردار دل‌ها" شد؟

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سردار رحیم نوعی‌اقدم صبح امروز در دیدار با برخی از مسئولان صدا و سیمای اردبیل اظهار داشت: بنا به فرموده مقام معظم رهبری کوچک‌ترین عشق به نظام جمهوری اسلامی ایران به معنی بسیجی بودن آن است که نمی‌توان بسیج را در کنار اقشار خاص دیگر قرار داد.

وی با اشاره به این که نباید نگاه محدود دینی، فرهنگی و اسلامی به آحاد مختلف در جامعه داشته باشیم، بیان کرد: این مسئله در بطن نظام ما قابل قبول نبوده و نیاز است در بین اقشار مختلف جامعه نگاه مساوی وجود داشته باشیم تا روحیه حق باوری و حماسی در بین مردم توسعه و ترویج یابد.

فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به خصوصیات اخلاقی سردار سیلمانی نیز گفت: تنها ویژگی خاصی که شهید سلیمانی را سردار دل‌ها کرد فرماندهی اخلاق‌محور و درایتمندانه او بود که رسانه ملی باید بکوشد با تولید محتوا و برنامه‌های ویژه همین روحیه اخلاق و فرهنگ محوری را در بین آحاد جامعه تبیین کند.

راهکار شهید قاسم سلیمانی برای رهایی کشور از مشکلات/ سخنان شنیده نشده سردار دلهافرمانده سپاه کردستان: آوازه سردار دل‌ها در تاریخ ماندگار استنفوذ عشق به "حاج قاسم" در دل ملت‌های آزاده/ وقتی شهروند عراقی از عشق به سردار دل‌ها می‌گوید + فیلم

نوعی‌اقدم ادامه داد: ادبیاتی که در زمان تشکیل بسیج توسط امام راحل به دنیا ارائه شد، باید توسط رسانه‌های داخلی با تداوم مسیر حق خود برای آیندگان و آتیه‌سازان این مرز و بوم محفوظ بماند تا بتوانیم با رفع مشکلات و موانع به تمامی اهداف خود در این راستا جامه عمل بپوشانیم.

وی تصریح کرد: مردم غیور استان همیشه پشتیبان نظام بوده و مهم ترین رمز پیروزی در هشت سال دفاع مقدس همین امر بوده که با داشتن روحیه حماسی،‌ توکل، توسل و عشق برای اهل بیت(ع) رقم خورده و رزمندگان نظام جمهوری اسلامی ایران در طول عمر با برکت این نظام همواره با تجهیز خود به این سلاح‌ها در برابر دشمن ایستادگی کرده و جاویدان شدند.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: شرط ماندگاری پیروزی‌ها در تاریخ رضایت حق و یاد خدا است که بزرگ‌ترین سرداران ما با به همراه داشتن این خصوصیات و برای کسب رضایت الهی به درجه شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام/144/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید