حادثه در ایستگاه را‌ه‌آهن تهران/ بی توجهی به تردد قطار باعث آسیب‎‌دیدگی مامور شد/ خللی در تردد قطارها ایجاد نشده است

استانها / تهران

http://fna.ir/5yzl4 ۰ حادثه در ایستگاه را‌ه‌آهن تهران/ بی توجهی به تردد قطار باعث آسیب‎‌دیدگی مامور شد/ خللی در تردد قطارها ایجاد نشده است

مدیرکل راه ‌آهن استان تهران گفت: بی توجهی مامور فنی به تردد قطار در هنگام مانور، باعث حادثه و آسیب جدی به پای مامور شد که هم اکنون در حال درمان است.

حادثه در ایستگاه را‌ه‌آهن تهران/ بی توجهی به تردد قطار باعث آسیب‎‌دیدگی مامور شد/ خللی در تردد قطارها ایجاد نشده است

به گزارش خبرگزاری فارس از تهران، علی کاظمی منش مدیرکل راه ‌آهن استان تهران درخصوص حادثه برخورد قطار با مامور فنی در ایستگاه تهران، اظهار کرد: ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح امروز در یکی از ایستگاه‌های راه آهن تهران یکی از ماموران شرکت مسافربری بخش خصوصی دچار حادثه شد.

وی گفت: این مامور در حال حرکت از روی خطوط بود و به دلیل عدم توجه به تردد قطارها در آن منطقه و همچنین عدم توجه به هشدار راهنما، با واگن های قطار در حال مانور به سمت پارکینگ جهت انجام امور پشتیبانی برخورد کرد.

مدیرکل راه ‌آهن استان تهران افزود: این مامور متاسفانه از ناحیه پا دچار آسیب شده است، که بعد از حادثه با آمبولانس به بیمارستان منتقل و تحت عمل جراحی قرار گرفت و هم اکنون جهت ادامه درمان در بیمارستان بستری است.

کاظمی منش درخصوص اینکه آیا محدودیتی در تردد قطارها وجود دارد یا نه تصریح کرد: این حادثه در یکی از خطوط فرعی ایستگاه تهران رخ داده که معمولا قطارهای مسافری در این خطوط جهت امور پشتیبانی واگذار می شوند و در خطوط اصلی تردد قطارهای مسافری اتفاق نیفتاده است لذا هیچ مشکلی در تردد قطارها نیست.

انتهای پیام/۶۷۰۶۲

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید مدیرکل راه ‌آهن استان تهران علی کاظمی منش حادثه در ایستگاه را‌ه‌آهن تهران این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده استsource

دیدگاهتان را بنویسید