حدادعادل: حضور مجرب ماموران در کنار آنها کمک می کند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، امیرابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از برگزاری نشست هم اندیشی با ائتلاف و اعضای شورای شهر تهران با نامزدها و نامزدهایی که در لیست نهایی قرار نگرفته اند، خبر داد. از اتحاد

وی در تشریح جزئیات این جلسه گفت: در مسیر رسیدن به لیست نهایی شورای شهر تهران از سوی شورای ائتلاف، از بین 84 نفر 21 نفر و 63 نفر که بیشتر آنها تحصیلکرده و متخصص بودند انتخاب شدند. در لیست گنجانده نشده است. باز ماندند.

سخنگوی نیروهای انقلابی شورای ائتلاف یادآور شد: در ایام انتخابات بر استفاده از این توان خوب اعضای شورای ائتلاف برای پیشبرد امور تاکید شد و الحمدلله موثر با این عزیزان ارتباط برقرار شد.

رسولی گفت: در جلسه روز چهارشنبه پس از خوش آمدگویی و تشریح آغاز جلسه توسط «پرویز سروری» دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، علیرضا زاکانی شهردار تهران توضیحاتی را ارائه کرد. حجم عظیمی از کارها و مشکلات پیش روی شهرداری تهران.

وی گفت: شهردار تهران در سخنان خود همکاری و مساعدت اندیشمندان و چهره های آشنا به مسائل شهری را نیاز قطعی شهرداری و مدیریت شهری و تجارب مدیریتی میهمانان جلسه را یکی از توانمندی ها برشمرد. . باید برای تسریع و تسهیل دستیابی به اهداف شهرداری استفاده شود.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به سخنان رئیس شورای ائتلاف اشاره کرد و گفت: حداد عادل در ابتدای سخنان خود دلیل برگزاری این جلسه را استفاده از توان موجود برای کمک دانست. شهر اجرا کنید و به مدیران شهری ایده بدهید.

رسولی گفت: حداد عادل با اشاره به سوابق کاری خود تأکید می کند که «مسئولان در مواقعی که مسئولیت دارند در میدان حضور پیدا می کنند، بنابراین حضور افراد مجرب و خوب در کنار مدیران عامل به آنها کمک می کند تا به اهداف خود برسند و شما را آزار ندهد. . جاده اصلی. ،

وی گفت: در ادامه این جلسه تعداد زیادی از کاندیداهای جبهه انقلاب که در لیست نبودند اما در جریان بودند، نظرات خود را بیان کردند و حتی گاهی از آنها انتقاد کردند و برای جلب توجه آنها را فراخواندند. خواستار ادامه چنین جلساتی شدند.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: این جلسه صمیمی حدود 3 ساعت به طول انجامید و چند نفر از کاندیداها که اکثر اعضای شورای شهر تهران، “لطف الله فروزنده” معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تهران حضور داشتند و اعضای شورای شهر تشکیل شدند.

رسولی سخنگوی ائتلاف در پایان تاکید کرد: ما در ائتلاف نامزدهای جبهه انقلاب را که در این مسیر همراه ما بودند اما به دلیل محدودیت‌های کمی در لیست نهایی نبودند را فراموش نمی‌کنیم و معتقدیم که لیست نباید به پایان برسد. پایان.» نه، اما آغاز خدمت در سنگر دیگری. ائتلاف ها مانند برخی از برنامه های شبانه انتخابات نباید در پایان انتخابات همه چیز را در نظر بگیرند، بلکه با برنامه و هدف راه خود را طی می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید