حدود 9 میلیون محصول ایرانی در حال پیگیری است – تابناک


حدود 9 میلیون محصول ایرانخودرو در حال پیگیری است

به گزارش تابناک، ارسلان بلوک آذری به نقل از اکوپرس می گوید: .. “است.

بر اساس تعامل سازنده وی با پلیس، پروژه های متعددی در حوزه فنی و مهندسی محصولات ایران خودرو تعریف و اجرا شده است که با پیشرفت های چشمگیری در جهت ارتقای ایمنی محصولات در برابر سرقت انجام شده است.

براک آذری گفت: سیستم ردیابی قطعات برای بهبود ایمنی محصول و افزایش رضایت مشتری ایجاد شده است.

او اضافه کرد: بهسازی ها تمامی مسیرهای سرقت محصولات ایران خودرو را از طریق درهای جانبی، صندوق عقب، موتورها و ECU مسدود کرده است.

وی با تاکید بر اقدامات و تغییرات غیرقابل توقف برای افزایش ایمنی محصولات مختلف برای کاهش سرقت، افزود: براکت های ضد سرقت خانواده پژو و سمند برای قفل های جانبی اصلاحات، طراحی جدید صفحه ضد سرقت برای قفل های جانبی، قفل های سوئیچ خانواده دنا، رفع … و بهبود طراحی قفل سوئیچ خانواده تارا، حذف قفل ترانلاک محصولات دنا، دنا پلاس و تارا محصولاتی در برابر سرقت هستند. این آخرین راه حل برای افزایش ایمنی است.

وی ادامه داد: تعویض فرمان برای بستن سوراخ دسترسی به قفل درب جانبی پارس و نصب قفل برای موتورهای خانواده دنا و پارس، سمند، سورن، آریسان، رانا و 206 مورد تایید قرار گرفت که انجام دادم. از پلیس اطلاعات ملی

براک آذری افزود: در حال حاضر بیش از 500 نفر از مدیران اداره اطلاعات ایران خودرو و دفاتر منطقه ای این شرکت در نحوه شناسایی قطعات و استخراج اطلاعات توسط کدهای رهگیری مشارکت دارند. تعداد قطعات قابل ردیابی برای هر محصول متفاوت است و با توجه به اطلاعات موجود اکثر آنها 100 عدد کدگذاری شده اند.

وی بیان می کند: راه افزایش ایمنی محصولات در برابر سرقت با هدف ارتقای کیفیت محصول، کاهش خطر سرقت، افزایش امنیت و افزایش رضایت مشتریان در ایران خودرو ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید