حذف واسطه ها باعث کاهش قیمت شده استچند روزی است که میدان میوه و تره بار شهرداری بیرجند به صورت روزانه آغاز به کار کرده است.

این فروشگاه پیش از این فقط در روزهای چهارشنبه فعال بود، در حالی که اکنون همه روزه در بلوار مسافر بیرجند برای بازدید عموم باز است.

هدف از ایجاد این بازار، کنترل قیمت میوه و تره بار و عرضه مستقیم محصولات و حذف واسطه هاست که می تواند به نفع مردم باشد.

قیمت پایین با محصولات مختلف

یکی از شهروندان بیرجانی که به این بازار آمده بود گفت: گوجه فرنگی در خارج از این بازار قیمت بالایی دارد اما اینجا حداکثر قیمت آن 9 تا 10 هزار تومان است.

وی گفت: نکته مهم دیگر در میدان میوه و تره بار شهرداری حذف واسطه هاست که خود می تواند هزینه ها را کاهش دهد و تنوع میوه در اینجا زیاد است.


ادامه مطلب


یکی دیگر از شهروندان بیرجندی اما از کیفیت بار غرفه داران ابراز نارضایتی کرد و گفت: پیش بینی می شود در روزهای آینده که بازار ساماندهی بیشتری دارد، کیفیت بالاتری داشته باشد.

یکی از غرفه داران نیز گفت: به دلیل قیمت پایین میوه و تره بار، افراد بیشتری از اینجا خرید می کنند که به نفع فروشنده و مشتری است.

کاهش قیمت میوه از روزهای بازار

دلپسند رئیس سازمان ساماندهی امور شهری و محصولات کشاورزی شهرداری بیرجند گفت: میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری در راستای حفظ حقوق مصرف کننده و به منظور عرضه میوه و تره بار با قیمت و … کیفیت از آخر معقول پارسال در بلوار مسافربری روبروی ترمینال مسافربری هر روز بود.

وی گفت: میدان میوه و تره بار بلوار مسافر همه روزه از ساعت 6 صبح تا غروب آفتاب برای بازدید عموم دایر است تا میوه ها با قیمتی کمتر از بازار به دست مردم برسد.

دلپسند گفت: 10 غرفه در میدان میوه و تره بار شهرداری فعال شده است اما با توجه به آمادگی سرمایه گذار پیش بینی می شود تا پایان ماه مبارک رمضان تمامی غرفه های این کشور به صورت روزانه فعالیت خود را آغاز کنند. و نیازهای مورد نیاز را تامین کند. میوه در شهر

رئیس سازمان ساماندهی امور شهری و محصولات کشاورزی شهرداری بیرجند گفت: برای ایجاد رقابت سالم و حفظ حقوق مصرف کنندگان، میوه و تره بار با کاهش قیمت 35 درصدی در روز در میادین شهرداری عرضه می شود. . شهرداری باید در خدمت شهروندان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید