حرکت خودجوش مردم پرشین من برای بدحجابی در دزفول/ 400 نفر داوطلب هشدار بدحجابی شدند.


به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، مردم فارس با راه اندازی کمپینی خواستار برخورد با حجاب در شهرستان دزفول شدند. این کمپین با عنوان «نیاز به حمایت از جنبش های مردمی دزفول برای مقابله با حجاب» در سامانه «پرس من» ثبت شد.

گروه های داوطلب و داوطلبان شهرستان دزفول از مردم خواستند نسبت به عدم رعایت شئونات اسلامی در این شهرستان بی تفاوت نباشند. در عین حال از مسئولان ذیربط نیز خواستند از این پویش مردمی که برای رفع حیا در دزفول شکل گرفته است حمایت کنند.

هشدار زبانی گروهی از مردم به حجاب‌داران

یکی از شهروندن دزفولی از اعضای گروه های مردمی هشدار زبانی به محجبه ها در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت: در این چند روزی که فراخوان راه اندازی شده است، بیش از 400 نفر داوطلبانه اعلام آمادگی کرده اند. هشدار زبانی به محجبه ها در مراکز شهرها و مناطق

وی با اشاره به لزوم فرهنگ سازی در حوزه حجاب و عفاف گفت: تاکنون این حرکت خودجوش مردمی بسیار موفق بوده و حدود 90 درصد نتیجه اصلاحی داشته است. طبیعتاً افراد کمی مخالف این طرح بودند.

حجت الاسلام سید محمدعلی قاضی دزفول امام جمعه دزفول در گفت وگو با خبرنگار فارس با انتقاد از عدم رعایت شئونات اسلامی گفت: مردم متدین و مؤمن دزفول از حجاب در انبارهای بزرگ این دزفول گلایه دارند. شهرستان است و لازم است مقوله حجاب در این مکان ها مدیریت شود

امام جمعه دزفول حجاب در این مغازه ها را انحرافی در ارزش های انقلاب و ایثارگران دانست و گفت: پلیس نباید با حجاب ها مماشات کند و قانون را اجرا کند. این حرف دل مردم متدین و مؤمن است و مسئولان باید به حرف دل مردم توجه کنند.

گردشگران باید رفتارهای اخلاقی را رعایت کنند

وی در عین حال با بیان اینکه گردشگران باید اخلاق و حجاب را رعایت کنند، گفت: از ورود میهمانان نوروزی خوشحالیم و به آنها خدمات ارائه می کنیم اما در مقابل خواهان رعایت اخلاق هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، در جنگ ترکیبی اخیر، دشمن هدف اصلی خانواده یعنی زنان را هدف قرار داده است. در همین راستا و اهداف تهاجم ترکیبی دشمنان، بی حجابی عده ای باعث بدحجابی و بدحجابی در جامعه یک کشور اسلامی شد.

در همین راستا طی ماه‌های اخیر بسیاری از نهادها از جمله حوزه علمیه قم و افراد و نهادهای دیگر از نهادهای ذیربط خواستار بهبود این وضعیت شده‌اند و کمپین‌های مردمی متعددی در سامانه «پرس من» برای رفع مشکل صورت گرفته است. حجاب و بی توجهی به اخلاق اسلامی و احیای نظام امر به معروف و نهی از منکر و فرهنگ در زمینه عفاف و حجاب است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید