حزب الله لبنان: تحریم غذا و دارو را هم خواهیم شکست

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، پایگاه اطلاع رسانی شبکه المنار به نقل از محمود قماطی عضو شورای سیاسی حزب الله لبنان خبر داد، مقاومت موفق شد لبنان را از محاصره و مشکلات اقتصادی خارج کند.

وی افزود: اقدام مقاومت یک رخنه یا دور زدن نبود بلکه محاصره را در هم شکست و توطئه‌ای که از طریق آن به دنبال گرسنه ساختن و فقیر کردن مردم بود را نقش بر آب کرد.

به گفته قماطی: شکست تحریم‌ها صرفا به مشتقات نفتی و سوخت ختم نمی‌شود بلکه از آن فراتر رفته و مسایلی همچون دارو، غذا و غیره را هم در بر خواهد گرفت تا از رنج و مشکلات ملت لبنان کاسته شود.

این عضو شورای سیاسی حزب الله افزود: معادله‌ای که قصد بسط آن در افکار عمومی لبنان داشتند آن بود که عامل گرسنگی، مشقت ها، قطعی برق و نبود نفت، مقاومت و سلاح مقاومت است، اما این توطئه در هم شکسته شد، چون مقاومت در بزنگاه آن حضور داشت و ثابت کرد طرفی که مانع از دسترسی به آب، دارو و نفت می‌شود و مردم لبنان را گرسنه و تشنه می‌کند، آمریکا و سیاست‌های آن در منطقه است.

حزب‌الله و «معادله کشتی‌ها» برای نجات لبنان/ گسترش بازدارندگی مقاومت از زمین به دریا با عنوان «سلاح در خدمت اقتصاد»عطوان: رسیدن سوخت ایران به لبنان پیروزی محور مقاومت و شکست تحریم‌های آمریکاستتانکرهای حامل سوخت ایران وارد لبنان شدندپیام تشکر مقام لبنانی بعد از رسیدن سوخت ایران

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید