حضور سپاهان در لیگ برتر فوتسال با خرید امتیاز اهورا بهبهان قطعی شد

– اخبار استانها –

علیرضا افضل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان ، درباره آخرین وضعیت حضور باشگاه سپاهان در رقابت‌های لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: کارهای مربوط به خروج از استان کمیسیون ماده 5 باشگاه اهورا بهبهان به دستمان رسید و تمرینات خود را برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر آغاز کرده‌ایم و در حال جذب بازیکن و ثبت قرارداد هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم فوتسال سپاهان روز جمعه مقابل گیتی‌پسند به میدان خواهد رفت یا خیر، تصریح کرد: فکر نمی‌کنم با این شرایط روز جمعه در مقابل گیتی‌پسند به میدان برویم. قرارداد بازیکنانمان هنوز ثبت نشده است و اگر شرایط فراهم شود به میدان می‌رویم و درخواست خود را جهت تعویق بازی ارسال کرده‌ایم.

سپاهان در کدام رده فوتسال شرکت می‌‌کند؟برنامه و زمان برگزاری 4 هفته نخست لیگ برتر فوتسال اعلام شدنظری: باشگاه‌های زیادی در حال واگذاری هستند، کمیته فوتسال توجه کند/ در گروه مرگ جام جهانی نیستیم

عضو هیئت مدیره باشگاه سپاهان افزود: با دشواری‌های فراوانی تیم سپاهان را راهی لیگ برتر فوتسال کرده‌ایم. سپاهان برندی است که برای فوتسال اصفهان و کشور حائز اهمیت است و این ورود با حمایت‌های مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه و باشگاه سپاهان انجام گرفت و امیدواریم این حمایت‌ها برای بستن تیمی آبرومند در شأن باشگاه سپاهان ادامه‌دار باشد.

افضل درباره بازیکنان و کادر فنی این تیم گفت: قرارداد بازیکنان هنوز ثبت نشده است و کادر فنی نیز شامل احمد باغبانباشی به عنوان سرمربی و جابری، عبدیزدان و باقری به عنوان مربیان است.

به گزارش تسنیم، رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور از روز جمعه آغاز می‌شود که با این وجود اصفهان دارای 2 نماینده با حضور باشگاه‌های گیتی‌پسند و سپاهان خواهد بود.

انتهای پیام/172/ف

source article

دیدگاهتان را بنویسید