حضور مدارس سلام در راهپیمایی 22 بهمن – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، یکی از سناریوهای دیدنی راهپیمایی 22 بهمن حضور حداکثری و پرشور دانش آموزان، کودکان و نوجوانانی است که اگرچه در زمان انقلاب حتی والدینشان حضور نداشتند اما پرچمداران آن محسوب می شوند. مدارس سلام هر ساله در طول راهپیمایی هیجان انگیز 22 بهمن ایستگاه های فرهنگی، هنری و ادبی برپا کرده و برنامه های متنوعی برای حضور و حمایت از راهپیمایی دارند. غرفه مدارس سلام در محدوده خیابان محمدعلی جناح (مدرسه سلام صادقیه) در سالهای اخیر با اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی همواره پذیرای شرکت کنندگان و کودکان و نوجوانان حاضر در راهپیمایی باشکوه 22 بوده است. بهمن. برای اطلاعات بیشتر در مورد مدارس سلام می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

مجموعه سلام مدارس

حضور مدارس سلام در 31 اسفند

برنامه های مدارس سلام 31 بهمن

سیستم آموزشی و خانواده آگاه از هر فرصتی برای تربیت فرزندان خود استفاده می کنند. شرکت در راهپیمایی 22 بهمن یکی از فرصت های خوب آموزشی است که با کمی برنامه ریزی می تواند تاثیری مضاعف در ایجاد روحیه انقلابی در کودکان و نوجوانان ما داشته باشد. غرفه 31 بهمن هر ساله در مدرسه سلام با ایده های جذابی مانند نصب ماکت شهدا در سایز بزرگ، نصب بنرهای افتخار، اهدای هدایای نمادین مانند بادکنک و پرچم به دانش آموزان برپا می شود. برنامه های متنوع کودکان و نوجوانان که بسیار مشتاق هستند رشد می کنند، از جمله موارد زیر:

تفسیر سرودها و توشی

مصاحبه با مردم

خاطره گویی

برگزاری مسابقات مختلف

قاب

بازی با خمیر

سرامیک

عروسک سازی

بادکنک آرایی

روی صورت بچه ها نقاشی کنید.

در دو سال گذشته که راهپیمایی فقط با ماشین آلات و با محدودیت برگزار می شد، مدرسه همچنان میزبان دانش آموزان سلامی شرکت کننده در راهپیمایی بود.

حضور مدارس سلام در 31 اسفند

سلام مدارس در راهپیمایی 22 بهمن 1400

چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرا رسید و بار دیگر دانش آموزان سلام با حمایت حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که آگاهی و آموزش کافی در مدارس انجام شده و دانش آموزان آشنا هستند. با مفاهیم و ارزش های انقلاب اسلامی از دوران کودکی. در میان جمعیت، کودکان و نوجوانان سلامی بودند که این روزها می آموزند که به دست اقتدار پرچم مقدس ایران خون ریخته شده است. دانشجویان با سردادن شعارهای انقلابی و حمل پرچم جمهوری اسلامی ایران انزجار خود را از استکبار نشان دادند.

این مطلب یک آگهی است و خبرگزاری مهر در مورد محتوای آن نظری ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید