حل مشکلات پساسیل مطالبه مهم مردم پلدختر در سفر رئیس جمهور به استان لرستان است

– اخبار استانها –

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در پلدختر با بیان اینکه مطالبه مردم پلدختر از رئیس جمهور و دولت جدید رسیدگی به مشکلات پساسیل است اظهار داشت:در بخش زیرساخت های شهرستان پلدختر از جمله زیرساخت های شهری، فاضلاب شهر پلدختر،پارک ها وفضای سبز،ورزشگاه شهید سرمالیان ،زیرساخت های مخابراتی و جاده پلدختر به خرم آباد مشکلاتی از دولت قبل باقی مانده که انتظار داریم رسیدگی جدی و عاجلی به آنها صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه خواسته مردم پلدختر رسیدگی به پمپاژهای کشاورزی است افزود: زمین های کشاورزی مردم پلدختر که شغلشان کشاورزی است بعد از گذشت سالها از انقلاب هنوز تشنه آب و چشم انتظار این پمپاژها هستند ،برخی از این پمپاژها به علت سومدیریت معطل مانده و بعضی هم به واسطه سیل 98تخریب شده یا دچار خسارت شده که انتظار ما این است دولت رئیسی یک نگاه ویژه به مباحث کشاورزی، پمپاژها و آبرسانی به زمین های کشاورزی مردم پلدختر داشته باشد.

امام جمعه پلدختر با بیان اینکه خیلی از زمین های کشاورزی حاشیه رودخانه کشکان در سیل سال 98 از بین رفته و برخی از آنها حتی وجود خارجی هم ندارند عنوان کرد:انتظارمان از دولت جدید این است که یک کارگروه جدیدی تشکیل شده و برآورد خسارت صورت بگیرد و کشاورزانی که در این قضیه متضرر شدند را کمک کنند.

وی بیان کرد:راه ارتباطی پلدختر به خرم آباد به عنوان راه و شریان حیاتی اولویت اول ماست و مسیر چندین استان است که انتظار داریم در روند احداث این محور تسریع صورت‌گیرد.

مطالبه‌های مردم "دلفان" در سفر اخیر رئیس جمهور به استان لرستان مطرح می‌شودمشکلات کلان اقتصادی و اشتغالزایی خرم آباد به رئیس جمهور گزارش می‌شود

انتهای پیام/646/ ت

source article

دیدگاهتان را بنویسید