حمله به منابع طبیعی اشتباهی نابخشودنی استبه گزارش ایرنا، کمال خدری شامگاه شنبه در دومین جلسه شورای شهر بانه با موضوع حمایت از مشتریان گفت: زمان زیادی را صرف کرد. مسئولان به این موضوع بی توجهی کردند و این مهم مردم را از نظام و خشونت های ضد انقلاب ناامید کرد.

وی با بیان اینکه جنگل زدایی سورین بانه مشکل اساسی نظام است، اضافه کرد: ادارات ذیربط مانند اداره راه و شهرسازی، اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و جهاد کشاورزی برای حفظ اراضی ملی و جلوگیری از آن تلاش کنند. آن . . هرگونه تهاجم و تصرف اراضی ملی. طبیعت را بگیرید

خدری ساخت و سازهای غیرمجاز را پاشنه توسعه شهری دانست و گفت: جلوگیری از هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز توسط شهرداری بر عهده شهرداری است باید در این زمینه پاسخگو باشد.

وی افزود: ناکافی بودن شرایط آشپزی، بی نظمی ترافیک شهری، عدم درج قیمت کالاهای هاروی، قیمت قابل توجه کالاها و نبود استاندارد آسانسور و اماکن تفریحی در سطح شهر از جمله مشکلات بانه است که باید پیگیری و رفع شود.

فرماندار بانه گفت: افزایش قیمت اجاره مغازه و خانه نیز یکی از مشکلات بانه است که باید مورد توجه جدی سازمان امور مالیاتی قرار گیرد و کسانی که قرارداد مالیاتی دارند نظارت کنند و به دولت پرداخت شود.

وی در ادامه گفت: موضوع تکریم ارباب رجوع باید بسیار مورد توجه قرار گیرد تا فرصت شکایت برای عموم مردم باقی نماند و همچنین با انجام به موقع امور انضباط اداری رعایت شود.

خدری گفت: صبحانه کارکنان در محل کار یکی از گلایه های مردم از اداره است که این سیستم بد باید به ادارات ختم شود و کارمندان تا ساعت هشت صبحانه بخورند و فعالیت اداری خود را آغاز کنند.

وی افزود: برای تکریم ارباب رجوع باید ناظران و معاونان جهادی با دست پاک برای پیگیری امور داخلی اداره انتخاب شوند و اداراتی که طبق چارت سازمانی معاونت ندارند، متخصص ارشد تعیین کنند. .

فرماندار بانه با بیان اینکه مدیران شهری باید از ناظران کشوری خود دعوت کنند تا این مشکلات را از نزدیک بررسی کنند، گفت: مدیریت و پاسخگویی یک کار نیمه وقت است و در زمان های خاصی متوقف نمی شود و باید همیشه پاسخگوی مردم باشند.

وی گفت: مشخص شده است که برخی از کارکنان و مدیران از دارایی های بیت المال به نفع خود به ویژه خودروی اداری مستقر در آن ادارات استفاده می کنند که موارد در دست بررسی به پارکینگ استانداری ارسال شود. پلیس ماشین.”

خدری افزود: ناظران باید از مشکلات، آمار و فعالیت های کسب و کار کوچک خود آگاه باشند

رفتار نامناسب با مشتری درسی است برای دشمنان برای تحقیر سیستم

جمعه موقت بانه نیز گفت: اساس نظام بدون نقص است.

ماموستا جمال کریمی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری مبنی بر تکریم ارباب رجوع، افزود: بر اساس گزارش های مردمی، برخورد صحیح چند کارمند اداری با ارباب رجوع صورت نمی گیرد.

وی بیان کرد: مدیران زیرمجموعه باید خویشتن داری کنند و از برخوردهای نامناسب با ارباب رجوع بپرهیزند چرا که راهبرانی که خدمات رسانی می کنند نظام را آلوده می کنند و رفتار برخی مسئولان باعث خوشحالی دشمنان می شود.

شهرستان مرزی 158 نفری بانه در 270 کیلومتری غرب سنندج مرکز استان قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید