حمله به نابلس آغاز عملیات قهرمانانه فرماندهان فلسطینی است


به گزارش خبرگزاری فارس از قم، آیت الله سیفی مازندرانی با صدور بیانیه ای جنایت اسرائیل علیه مردم مظلوم نابلس را محکوم کرد.

به نام الله قاسم الجبارین
من مقصر و انتقام‌گیرم

بار دیگر رژیم صهیونیستی با ادعای تصاحب جنایت دیگری مرتکب شد و شبانه به خانه های مردم بی دفاع نابلس حمله وحشیانه کرد.

در این جنایت هولناک جمعی از مردان و زنان و کودکان بی دفاع از جمله سخنران و برخی از فرماندهان نهضت جهاد اسلامی به همراه همسران و فرزندان خردسال خود مورد شکنجه ناجوانمردانه قرار گرفتند. طوبی لام

اما آنچه واضح است این جنایت فجیع بدون چراغ سبز آمریکای جنایتکار و حمایت برخی از سران ظالم و مستکبر اروپایی رخ نداده است.

نخست وزیر خونخوار و فرماندهان قاتل و روباه وار رژیم تصاحب صهیونیستی بدانند که با این تجاوز پنهانی در نیمه شب کلید عملیات قهرمانانه فرماندهان مومن و غیور فلسطینی را با دستان کثیف خود در دست گرفته اند. . .

همانطور که برخی از فرماندهان مقاومت اشاره کرده اند، تهاجم گسترده سران این رژیم وحشی به شیرهای بوته فلسطینی پایانی نخواهد داشت.

این خائنان ظالم بدانند که غیرت انسانی و الهی دلیرمردان محور مقاومت، سپاه پاسداران، حشدالشعبی، حزب الله، انصارالله و همه مجاهدان و مدافعان از این جنایت وحشیانه دامن زده است و خواهند کرد. تا ضربه مهلکی به پیکر پلید این رژیم غاصب وارد نکنند، دست از سر نکشند.

حوزه به ویژه حوزه علمیه قم، فضلا و روحانیون و طلاب از مردم مظلوم فلسطین حمایت می کنند و انزجار خود را از جنایات تصرف اسرائیل اعلام می دارند.

آلیس به زودی صبح؟

سلام علی عبد الله الصالحین المجاهدین فی سبله.
حوزه علمیه قم
علی اکبر سیفی مازندرانی
19 مه 1402 ق
18 شوال 1444 ق

انتهای پیام/78023
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید