حمله تروریستی به خودروی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان – تابناک


حمله تروریستی به خودروی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان

ستوان دوم محمود آبسالان فرزند جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بر اثر تیراندازی اشرار مسلح به سلمان فرمانده تیپ سلمان فارسی به شهادت رسید.

به گزارش «تابناک»، یک شاهد عینی گفت: محمود آبسالان محافظ سلمان فارسی زاهدان، سردار سرتیپ محمود آبسالان صبح امروز شنبه توسط خودروی سردار الماسی به ضرب گلوله کشته شد، سلمان اهل سیستان و بلوچستان است.

حمله تروریستی به خودروی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان

این شهید بزرگوار در پاسگاه نیروی انتظامی بسیج حوزه تامین اجتماعی زاهدان بر اثر تیراندازی افراد شرور “سواری خودرو پژو” به درجه رفیع شهادت نائل آمد. این تیراندازی در نزدیکی بیمارستان تامین اجتماعی در مسیر تیپ 110 به داخل شهر رخ داد.

همچنین معاون سیاسی امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه عاملان حمله تروریستی زاهدان دستگیر شده اند، گفت: فرمانده تیپ سلمان در سلامت کامل به سر می برد.

میحمتی معاون سیاسی امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان با تشریح جزئیات حادثه تروریستی زاهدان و تیراندازی اشرار مسلح به خودروی تیپ فرمانده سلمان اظهار داشت: در این حمله تروریستی، محمود آبسالان فرزند پسر. سردار آبسالان افراد ناشناس را ترور کردند.

وی با بیان اینکه در این حادثه جز این شهید افتخاری مجروح نشد و رئیس تیپ سلمان در سلامت کامل به سر می برد، افزود: اکنون در حال بررسی جزئیات این حمله مسلحانه هستیم.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه عاملان این حادثه تروریستی دستگیر شده اند، گفت: عاملان این درگیری دستگیر و اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی با خودرو سواری در حال دستگیری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید