حمله تروریستی به خودروی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان – تابناکی


حمله تروریستی به خودروی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان

ستوان دوم سلمان سیستان و محمود آبسلان فرزند جانشین فرمانده سپاه بلوچستان بر اثر تیراندازی اشرار مسلح به خودروی فرمانده تیپ سلمان فارس به شهادت رسیدند.

به گزارش «تابناک»، یکی از شاهدان عینی گفت: «محمود آبسلان» محافظ سرتیپ «محمود آبسلان» پرشین زاهدان صبح امروز از خودروی سردار الماسی به ضرب گلوله کشته شد، سلمان ساکن سیستان و بلوچستان است.

حمله تروریستی به خودروی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان

این شهید بزرگوار بر اثر تیراندازی اشرار مسلح « سوار بر خودرو پژو » در پاسگاه نیروی انتظامی بسیج منطقه تامین اجتماعی زاهدان به درجه رفیع شهادت نائل آمد. تیراندازی در نزدیکی بیمارستان تامین اجتماعی تیپ 110 رخ داد. راه در شهر..

معاون استاندار سیستان و بلوچستان در عین حال با بیان اینکه عاملان حمله تروریستی زاهدان دستگیر شدند، افزود: فرمانده تیپ سلمان در سلامت کامل به سر می برد.

میحمتی معاون استاندار سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان با تشریح جزئیات حادثه تروریستی زاهدان و تیراندازی اشرار مسلح به خودروی فرمانده تیپ سلمان اظهار داشت: در این حمله تروریستی محمود آبسلان فرزند سردار ابسلان نامعلوم مردم شهید شدند.

وی با بیان اینکه در این حادثه جز این شهید بزرگوار مجروح نشد و فرمانده تیپ سلمان در سلامت کامل به سر می برد، افزود: اکنون در حال بررسی جزئیات این حمله مسلحانه هستیم.

جانشین استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عاملان این حادثه تروریستی دستگیر، عاملان این درگیری دستگیر و اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی در حال انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید