حکم شهردار عربستان در انتظار امضای فرماندار هوراسون جنوبی


خبرگزاری فارس – خراسان جنوبی; پنج ماه از شهردار نبودن شهر اسدی مرکز شهرستان مرزی درمیان می گذرد و هنوز کلید شهرداری این نقطه شهرک در جنوب هوراسون به منتخب اسلامی داده نشده است. شورای شهر.

مطالبه مردم این نقطه شهری از مسئولان و معتمدین این بود که هر چه زودتر کلید شهر اسدیه معرفی شود نه برنامه ریزی برای اجرای مبلمان و خدمات شهری در آستانه سال نو که همه شهرها به استقبال بهار می روند. ایده های خلاقانه، نوروز، شهرها راه خود را می روند و شهر پشت کاروان جشن های نوروزی متوقف نشد.

همانطور که «فیروز غلامی» رئیس شورای اسلامی شهر اسدی امروز در گفتگو با خبرنگار طنز از بیرجند گفت: اسدی در سیب زمینی فرماندار است و برای شهردار شدن در اسدی باید امضای «جباد کنات» را گذاشت. رسما معرفی شد.

وی با تاکید بر تمرکز بر دموکراسی، گفت: زمان پایان دادن به بحران فرا رسیده است و با پیگیری های اخیر وزیر کشور این گزینه را تایید کرد.

تاییدیه های دیگری هم از استاندار گزینه منتخب دریافت کرده ایم و فقط منتظریم تا استاندار حکم فرد منتخب را امضا کند که امیدواریم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد.

به گفته وی، مرد منتخب دارای سوابق اجرایی به عنوان مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در هوراسون جنوبی، مسئول مبارزه با مفاسد اقتصادی، امور حقوقی صحرای در و … در دستگاه اجرایی خود است. رکورد.

رئیس شورای اسلامی آسیا نیز به بومی نبودن فرد منتخب اشاره کرده است.

انتهای پیام/ 69075
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید