حکم قطعی قلع و قمع ساختمان سازمان فرهنگی ورزشی کاشان صادر شد

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازکاشان ، بر اساس اختلافی که با شهرداری کاشان و اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان بر سر ساختمان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان وجود داشت پرونده‌ای در سال‌های گذشته تشکیل و پیگیری شده بود.

پس از طی مراحل مختلف و گذشت مراحل مختلف قضایی حکم قطعی و قلع و قمع این ساختمان به نفع اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان صادر شده است و سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری کاشان باید این ساختمان را در راستای اجرای قانون تخلیه کند.

این اقدام با تاکید بر پیگیری یگان حفاظت از اراضی دولتی مبنی بر بازپس گیری صورت گرفته و رای دادگستری کاشان در خصوص اراضی پلاک 10550 معروف به سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری کاشان به صورت قطعی صادر شده است.

در سال‌های قبل این ملک تصرف شده بود و با توجه حکم دادگاه مبنی بر قلع و قمع و بازپس گیری این ساختمان پیش آمده و در آینده نزدیک اقدامات لازم است در زمینه بازپس گیری صورت می‌پذیرد.

اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان آماده هرگونه همکاری با شهرداری کاشان قبلا اعلام کرده است و بر همین اساس می طلبد شهرداری کاشان با تشکیل جلسات در این رابطه همکاری لازم را با این اداره داشته باشد.

این حکم لازم‌الاجرا است و اطلاع‌رسانی لازم صورت پذیرفته و امیدواریم با تمهیدات پیش بینی شده حکم به بهترین صورت انجام شود تا مشکلی ایجاد نشود؛ اداره راه و شهرسازی اقدامات لازم و اطلاع‌رسانی کافی را انجام داده تا از وقوع اتفاقات گذشته نظیر پلمب اداره ورزش و جوانان جلوگیری به عمل آید.

ویلای مجلل و میلیاردی باسمنج تبریز قلع و قمع شد23 واحد ساخت و ساز غیرمجاز در کاشان قلع و قمع شد2 باب ویلای غیرمجاز در محدوده تپه‌های سیلک کاشان قلع و قمع شد

محمدحسین واحدیان در گفت‌وگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، با تایید این خبر اظهار داشت: این موضوع از ستاد پیگیری می‌شود و از سال 88 شروع شده و املاک شهرداری و حقوقی شهرداری در جریان این موضوع است‌.

وی با بیان اینکه سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری کاشان تنها نامه واصله به ستاد شهرداری کاشان ارسال شده است، افزود: این سازمان هیچ گونه ورودی نداشته است و شهرداری نیز پیگیری انجام داده است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان با بیان اینکه توافقاتی پیش از این صورت گرفته بود، ابراز داشت: اقدامات از سوی شهرداری بر اساس توافق حاصل شده انجام شده اما پیگیری در این زمینه صورت نگرفته بود و مقرر شده حقوقی شهرداری کاشان پیگیری لازم انجام دهد.

پیگیری خبرنگار تسنیم اما نشان می‌دهد شهرداری کاشان در این زمینه همکاری لازم را انجام نداده است؛ متاسفانه تاکنون شهرداری کاشان هیچ گونه همکاری با اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان نداشته و تاکنون جلسه‌ای در این زمینه با اداره راه و شهرسازی نداشته است در حالی که این اداره همکاری خود را قبلا نیز اعلام کرده بود.

تاکنون در این زمینه هیچ مساعدتی نداشته است در حالی که اطلاع‌رسانی در این زمینه هم از طریق رسانه و از طریق اداری به شهرداری کاشان انجام شده است و حکم صادره از سوی دادستانی در زمینه بازپس گیری ساختمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قطعی است.

انتهای پیام/801/ ت

source article

دیدگاهتان را بنویسید