خاتمی خطاب به دولتمردان گفت دیگر وارد عرصه سیاسی نمی شوم/ ایرانی در ماجرای ترور اهواز مظلوم واقع شد! واکنش احمدی نژاد به مرگ بلبل بالیوود – تابناکبسته خبری ویژه تابناک روزانه با انتخاب تیترهایی که حتما باید بشنوید و بخوانید، شما را از اخبار مهم و تاثیرگذار مطلع کند. این بسته خبری نگاهی به آخرین مواضع گروه های سیاسی و تحولات مهم داخلی دارد که بینش قابل توجهی از رویدادهای تأثیرگذار کشور به مخاطبان ارائه می دهد.

مدرس مؤسسه آموزشی امام خمینی: مرد ایرانی در پرونده قتل اهواز سرکوب شد

احمد راهدار، یکی از اعضای هیئت علمی مؤسسه آموزشی امام خمینی (ره) درباره قتل یک زن 17 ساله اهوازی توسط همسرش و گردن زدن مردی که در خیابان سر بریده شده بود، گفت: در روایات دینی آمده است که غیرت مصداق ایمان است و خداوند بنده غیور را دوست دارد. البته در برخی از روایات حسادت هایی وجود دارد که مورد رضایت خداوند متعال نیست.

شهرداری تهران درباره درج نام زاکانی در سنگ یادبود نیما جوشیا توضیح می دهد.

سخنگوی شهرداری تهران درباره نصب سنگ یادبود نیما جوش و نام شهردار تهران بر روی آن توضیحاتی داد. عبدالمطهر محمدهانی با اشاره به اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر درج نام شهردار تهران در سنگ مزار جدید نیما، گفت: پیکر نیما جوش تا اوایل دهه 70 در حرم امامزاده عبدالله تهران به خاک سپرده شد و پس از آن به این شهر منتقل شد. مال خودش زادگاه مدتی در محل دفن امامزاده عبدالله نه تنها سنگی وجود نداشت، بلکه متاسفانه در سال های اخیر به مکانی نامناسب برای پرورش نهال خودرو تبدیل شده است. وی ادامه داد: یکی از همکاران فرهنگی منطقه در منطقه 20 برای مراسم عقد نیما جوشیا سنگ یادبودی تهیه کرد تا در محل دفن سابق وی امامزاده عبدالله که بر روی سنگ حک شده بود نصب شود. سخنگوی شهرداری تهران گفت: متأسفانه بنا به سلیقه شخصی و تصمیم یکی از همکاران، نام شهردار تهران نیز بر روی این سنگ یادبود درج شد که با تذکر شهردار بلافاصله اصلاح خواهد شد. دستیار

امین زاده: شرکت های چینی منتظر برجام هستند

امین زاده معاون امور خارجه دولت اصلاحات: برافراشتن پرچم کشور میزبان برای اعزام تیم ملی ایران به المپیک زمستانی بی سابقه و بیهوده است. بحث شروع اجرای سند 25 ساله با چین نیز بیهوده است. سند 25 ساله راهنما و چارچوب است و دارای اعتبار قانونی تفاهم نامه است. چینی ها باید بهترین پیشنهاد را در مقایسه با رقبای خود برای هر پروژه مشابه ارائه دهند و برنده شوند. باید یک توافق جامع و بدون مانع ایجاد شود و توافقنامه پروژه بر این اساس اجرا شود. هنوز هیچ مدرکی دال بر عقد قرارداد طبق سند 25 ساله وجود ندارد. شرکت های چینی منتظر بورجا هستند. تنها چند شرکت چینی در تهران فعال هستند و از برخی وزارتخانه ها و مؤسسات دولتی بازدید می کنند و از پروژه های ایرانی مطلع می شوند و البته کاملاً منتظر معرفی مجدد بورجا هستند. یعنی هنوز همه چیز به لغو تحریم های آمریکا بستگی دارد و متاسفانه اگر علاقه مندان چینی پرچم چین را در تمام شهرهای ایران به اهتزاز درآورند، هیچ شرکت چینی بدون توافق با برجا، هیچ پروژه ای را به هر قیمتی در ایران انجام نمی دهد.

واکنش سلیمی نمین به ادعای دهباشی درباره سید احمد حمینی

خوزه دهباشی اخیرا در حساب کاربری خود در توییتر علت درگذشت مرحوم حاج احمد حمینی را مدعی شده است که انتقادات زیادی را به دنبال داشته است. وی بعداً خاطرات مرحوم هاشمی رفسنجانی را منبع این اظهارات عنوان کرد. عباس سلیمی نمین، مدیر دفتر پژوهش و تدوین تاریخ ایران، درباره اظهارات و اتهامات اخیر دهباشی در توییتر در روزهای اخیر به مرحوم سید احمد حمینی گفت: – مخالفان استاندارد. بیایید به دهه 60 نگاه کنیم. او به 27 قتل متهم شد و امام مصر باید تلاش می کرد تا دریابد که آیا این قضیه صحت دارد، مجازات می شود و اگر نه یک بار برای همیشه مجازات می شود تا به این اختلافات پایان دهد. . سلیمی نمین با تاکید بر اینکه صورت آقای احمده حمینی نیاز به پاکسازی دارد، خاطرنشان کرد: البته من ارتباط فردی که به ایشان توهین کرده و آقای احمده حمینی که در این زمینه با ایشان برخورد کرده است را درک نمی کنم. زیرا کسانی که از آقای احمد حمینی آسیب دیده اند، در واقع از صداقت و پاکی او آسیب دیده اند، نه از اعمال او. وی ادامه داد: احمد حمینی نشان داد که به هیچ وجه از قدرت پدرش استفاده نمی کند چرا که امام از قدرت و جایگاه بی سابقه ای در تاریخ ایران نزد مردم برخوردار بود و پسرش به راحتی می توانست آن قدرت را اعمال کند. اما از چیزی سوء استفاده نکرد. مخالفت آنها با آقای احمد حمینی قابل درک است، اما نمی دانم انگیزه این مردی که می خواهد وارد بحث تاریخی شود چیست. اما برادرانه می‌توانم پیشنهاد کنم که اولین کسی که می‌خواهد وارد بحث‌های تاریخی شود، این است که گفتگو را مستند کند و به ناحق قهرمانان را نابود نکند، زیرا گناه بزرگی است.

رهبر تیم پزشکی رهبر انقلاب: همیشه ارزان ترین میوه را می خورند

علیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی و سرپرست تیم پزشکی رهبر معظم انقلاب: ایشان خودشان سعی می کنند در زندگی، تغذیه و… به عنوان طبقه پایین زندگی کنند. مثلاً وقتی به آنها توصیه می کنیم که خوردن میوه برای بدن شما ضروری است، نمی گویند نه، اما وقتی می خواهند میوه بخرند، بپرسید کدام میوه ارزان ترین و کدام ارزان تر است. آنها همیشه می خواهند با مشکلات اقشار فرودست آشنا باشند. این ویژگی در بین مسئولان و افراد کمتر دیده می شود. مرندی با اشاره به پوشش رهبر معظم انقلاب گفت: ما همیشه لباس های ایشان را تمیز می بینیم، اما گاهی می بیند که سوراخ هایی در آن دوخته شده است، البته ممکن است این موضوع در تلویزیون دیده نشود.

نیمی از درآمد تهران خرج مسکن می شود!

بر اساس آمار ایران، خانوارهای تهرانی در سال گذشته به طور متوسط ​​۹۵ میلیون و ۷۰۱ هزار تن در سال (تقریباً ۸ میلیون تن در ماه) هزینه کرده‌اند. از این میزان، 49.8 درصد برای مسکن، 19.7 درصد برای مواد غذایی و دخانیات، 7.8 درصد است. بهداشت و درمان، 5.8 درصد برای حمل و نقل، 9.6 درصد برای خدمات متفرقه، 3 درصد برای لوازم خانگی و مبلمان، 7.1 درصد برای پوشاک و کفش و 0.3 درصد برای اوقات فراغت و سرگرمی بوده است.

مصرف برق در برخی ادارات تهران سه برابر شده است. در کسب ارز دیجیتال در این دفاتر خطایی وجود دارد

روزنامه خراسان نوشت: ارقام رسمی حاکی از افزایش بیش از سه برابری مصرف برق در بخش عمومی و دولتی تهران بین سال های 95 تا 99 است در حالی که افزایش سالانه مصرف برق کشور تنها 21 درصد بوده است. همزمانی این آمار با افزایش استخراج غیرقانونی بیت کوین در ادارات مانند بورس، امکان استفاده از برق در اماکن عمومی را برای رمزگذاری ارزها فراهم می کند.

هادی غفاری: یکی از دوستان در جلسه حضور نداشت/ باید منبع خبر احتمالی خود را اعلام می کرد

هادی غفاری در پاسخ به ادعای محسن رفیقدوست: گفته شده که هویدا بین دو طرف دادگاه کشته شده و قادر به دفاع از خود نبوده است، اما این ادعا کذب است، او با آزادی کامل دفاعیات خود را در دادگاه خواند. در پایان دادگاه خلخالی که از سوی یکی از امامان منصوب شده بود به چند اتهام به اعدام محکوم شد. بعد از اینکه حکم صادر شد و همه ما هنوز در دادگاه بودیم، یک سرباز هوید را از دادگاه بیرون کشید، بعد از اینکه هوید از دادگاه خارج شد، هیچکس متوجه نشد چه اتفاقی افتاده است. همه و حتی من اگر بگوید می دانم دروغ می گویند. همانطور که قبلاً گفتم هیچ کس نمی داند. فقط هوید خودش را می‌شناسد و می‌داند چه چیزی به او ضربه زده است. خلخالی در ورودی دادگاه را بست و با سربازی از هوید خارج شد. من نقشی در این پرونده نداشتم اما همین فیلم ها و عکس هایی که در کنار هوید نشسته بودم بهانه ای شد برای محاکمه زنان آینده./ خبرآنلاین

حاتمی به مسئولان گفت که دیگر وارد عرصه سیاسی نمی شود

محمدرضا خاتمی چهارشنبه شب در میزگرد سیاست خارجی و روابط با کافه نیوز کلاب آمریکا: ایمن شدیم; رهبر انقلاب از عبارت لطافت قهرمانانه استفاده کردند و در عین حال دیدیم; هم در عمان و هم در چارچوب 1+5 با آمریکا مذاکرات محرمانه ای صورت گرفت و اگر کوچکترین مقاومتی در برابر نامی از برمه وجود داشت، برجا برای اصلاح آن امضا نمی کرد.اصلاح طلبان معتقدند که هیچ. جز از طریق انتخابات می توان انجام داد. در قدرت بوده اند و هرگز به دنبال لابی با صاحبان قدرت برای کسب قدرت و شرکت در انتخابات آزاد با برنامه و تیم خود نیستند و راه حل اصلی کار برای اصلاحات و بین انقلاب و براندازی و اصلاحات تنها راه اصلاح است.

وقتی اصلاحات راه حل اصلی باشد، در آینده قطعا اصلاح طلبان نقش خواهند داشت، نه اصلاح طلبان فعلی، و من متوجه شده ام که نسل اصلاح طلبان به طور گسترده پوست اندازی شده است و گفتمان اصلی کشور دوباره اصلاحات در کشور خواهد بود. 4 سال. و 8 سال آقای خاتمی به مقامات دولتی و دوستانشان اطلاع داد که دیگر وارد عرصه سیاسی نخواهند شد.

دستور وزیر کشور مبنی بر تمدید فوری روادید نجیب برور شاعر افغانستانی

در پی درد دل شاعر و نویسنده افغانستانی و درخواست تمدید ویزای اقامت وی ​​در ایران، وزیر کشور به مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی دستور داد تا در اسرع وقت موضوع را بررسی کند. طالبان کنترل را به دست گرفتند، شبکه اجتماعی فیس بوک نوشت که مقامات ویزای او را تمدید نکرده اند. بارور نوشته است: «ایده ما از سرزمینمان ایران فردوسی بود… ایران شاهنامه است، زبان فارسی زبان مشترک است و فرهنگ و تمدن مشترک در قلب گفتمان ما قرار دارد». دیوار، آن را تبدیل به یک خانه، او نوشت.

نفوذ به سیستم صوتی داخلی بازار رضا مشهد

بر اساس برخی ویدئوهای منتشر شده در فضای مجازی، سیستم صوتی داخلی رضا بازار مشهد مدتی است که هک شده و شعارهای تخریبی از بلندگوهای بازار پخش می شود.

موافقت رهبر انقلاب با عفو ۳۳۸۸ محکوم

آیت الله هانه در گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با عفو و تخفیف 3388 نفر از محکومان دادگاه های عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و دولت موافقت کرد. ایشان در نامه‌ای به مقام معظم رهبری، تخفیف و تخفیف مجازات ۳۳۸۸ نفر از محکومان را که از سوی ستاد عفو و بخشودگی قوه قضائیه مقتضی تشخیص داده‌اند، پیشنهاد کردند. اين پيشنهاد در اجراي بند 11 اصل 110 قانون اساسي به تصويب آيت الله همنه رسيد.

واکنش احمدی نژاد به مرگ بالیوود

احمدی نژاد رئیس جمهور نهم و دهم درگذشت لتا منگشکار ستاره موسیقی و یکی از محبوب ترین خوانندگان هندوستان را تسلیت گفت. صدای او برای چندین دهه گرما را به خانه های صدها میلیون نفر آورده بود. تسلیت به خانواده و عزیزان او، به هند و مردم آن، و به جامعه جهانی هنر. روح بلبل هندی در آرامش است.

دیدگاهتان را بنویسید