خادمیاران رضوی و سفیران امام مهربانی‌ها از بیماران بیمارستان بقیه‌الله عیادت کردند + فیلم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از استان تهران، جمعی از خادمیاران رضوی در تهران با حضور در بیمارستان بقیه‌الله همراه با پرچم مطهر امام رضا (ع) و اهدای بسته‌های تبرکی از بیماران عیادت و از پرسنل کادر درمان تجلیل و قدردانی کردند.

حضور سفیران امام مهربانی‌ها و پیچیدن شمیم رضوی در فضای بیمارستان حال و هوای معنوی ایجاد کرده بود و دل‌های هر یک از بیماران، کادر درمان و همراهان را همراه با ذکر سلام و صلوات خاصه حضرت به صحن و سرای مشهدالرضا روانه ساخت، گویی هر فرد خودش را در یکی از صحن‌های حضرت رضا (ع) می‌دید و از همان‌جا عرض ارادت می‌کرد.

همچنین در این برنامه معنوی از مجروحانی که در حادثه انفجار مسجد امام بارگاه فاطمیه ولایت قندوز افغانستان بستری شده بودند، عیادت و بسته‌های تبرکی اهدا شد.

عبدالرضا دلاوری مدیر بیمارستان بقیه‌الله تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم در تهران، ضمن قدردانی از حضور معنوی خادمان و خادمیاران رضوی اظهار داشت: انس و ارتباط کادر درمان با امام رضا (ع) و عنایت ویژه حضرت بر بیماران وجود داشته و هر روز در ساعت 8 صبح و شب قرار عاشقی برای تمامی افراد در بیمارستان فرا می‌رسد و ذکر و یاد و سلام‌ها و ابراز ارادت به حضرت انجام می‌شود.

وی ضمن یاد شهدای مدافع سلامت افزود: در دوران کرونا 5 شهید گرانقدر از مدافعین سلامت بیمارستان بقیه‌الله به‌نام‌های شهید زارع، شهید صفوی، شهید صادقی، شهید غضنفرپور، شهید دادستانی و شهید تقی‌زاده در راه خدمت تقدیم میهن اسلامی شد.

مدیر بیمارستان بقیه‌الله تهران با اشاره به جو معنوی ایجاد شده توسط حضور خادمیاران گفت: با همکاری دستگاه‌های مختلف، خاص و ویژه آستان قدس رضوی، تعداد 50 نفر از مدافعین سلامت به زیارت امام رضا(ع) مشرف شدند.

دلاوری در ادامه تصریح کرد: این بیمارستان بالاترین میزان آمار بستری بیماران کرونایی را داشت و در این برهه از تاریخ توانستیم به مردم خدمت کرده تا دین خود را ادا کنیم و حضور خادمیاران با صفای رضوی با ایجاد حال‌ و هوای معنوی باعث شد که جو سخت کار و بحران کرونایی را با تلاش بیشتر و همت مضاعف ادامه دهیم و این اشک‌های جاری و توسل‌های ایجاد شده زیبا است.

وی ادامه داد: خدمت به خلق خدا بزرگترین لطفی است که تمام پرسنل و کادر درمان بیمارستان انجام داده و یکی از صحنه‌های تاریخ پس از دفاع مقدس خدمت به بیماران کرونایی بود.

مدیر بیمارستان بقیه‌الله تهران با اشاره به وضعیت کرونایی از ابتدای شیوع ویروس گفت: تاکنون بیش از 18 هزار و 500 بیمار بستری کرونایی بوده و بیش از 250 هزار نفر به‌صورت سرپایی درمان شده و از نظر شاخص مرگ‌ و میر کرونایی در بیمارستان بقیه‌الله حدود 10 درصد پایین‌تر بوده و میزان ابتلای کارکنان به این ویروس با توجه به رعایت نکات بهداشتی و روحیه معنوی باعث شده نسبت به کشور آمار کمتری داشته باشد.

دلاوری بیان کرد: با همت جمعی و اقدام جهادی در واکسیناسیون کرونا، میزان ابتلا به ویروس روند ثابت داشته و تعداد بستری و مراجعه حضوری کاهش یافته که با تکمیل فرآیند واکسیناسیون در کشور و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و عمل به قوانین بهداشتی روند کاهش ادامه داشته تا با پیک جدید مواجه نشویم.

خادمیاران رضوی 300 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردندخادمیاران رضوی 50 منزل نیازمندان استان کرمانشاه را بازسازی کردند + فیلماجتماع خادمیاران رضوی در مصلی تهران برگزار شد + فیلم

مدیر بیمارستان بقیه‌الله تهران ضمن دعوت از مردم جهت واکسیناسیون در مورد افرادی که نسبت به آن مقاومت می‌کنند، خاطرنشان کرد: مقاومت در برابر واکسیناسیون دست و پنجه نرم کردن و زورآزمایی با مرگ است و نباید خود و دیگران را در معرض مرگ قرار داد و تنها راه درمان و داروی مناسب رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و هوشمند و واکسیناسیون مناسب بوده تا بتوان بر آن غلبه کرد.

انتهای پیام/ح

source article

دیدگاهتان را بنویسید