خانه کتاب: بیش از 9 هزار نفر از ساکنان کلام برای خرید کتاب وام گرفتند


به گزارش خبرگزاری فارس، به مناسبت بزرگداشت اهل‌کلم و به مناسبت سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، خانه کتاب و ادبیات ایران با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت‌گیری اسلامی برای نویسندگان، اعضای نظام اهل‌کلام از قبیل مؤلف، مترجم، مصحح، محقق و همچنین افرادی که در خلق اثر نقش داشته‌اند، اعم از ویراستار و تصویرگر، شایستگی خرید کتاب (بن کتاب).

در این دوره از نمایشگاه به 9 هزار و 145 نفر از زمفارا بین 400 تا 800 هزار تومان جایزه خرید کتاب اهدا شد. اعتبار خرید کتاب (بن کتاب) بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه اهل کلام و آیین نامه اجرایی منتشر شده در این سامانه (آیین نامه بن 1402) به ساکنان کلام اعطا می شود. علاقه مندان می توانند برای اطلاع از جزئیات آیین نامه بن 1402 با سامانه اهل کلام به نشانی ahleghalam.ketab.ir تماس بگیرند.

همچنین خانه کتاب و ادبیات ایران برای اهالی قلم مربوطه پیامکی ارسال کرده است که می توانند به صورت حضوری و مجازی کتاب های مورد نظر خود را از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خریداری کنند.

برای استفاده از یارانه در بخش حضوری، در صورت حضور ناشر در نمایشگاه و موجودی کتاب در غرفه، مشتریان می توانند به سامانه نمایشگاه کتاب مجازی مراجعه و کتاب های مورد نظر خود را با احتساب یارانه وام خریداری کنند. . لازم به ذکر است پس از نهایی شدن سفارش، کد پیگیری سفارش از طریق پیامک برای مشتری ارسال می شود. این کد در پروفایل و در قسمت سابقه خرید نیز قابل مشاهده است. لازم است مشتریان با این کد به غرفه ناشر در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مراجعه کرده و با ذکر کد پیگیری سفارش، کتاب های خود را به صورت حضوری تحویل بگیرند.

سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «آینده خواندنی است» از 30 تا 30 اردیبهشت ماه 1402 در مصلی امام خمینی (ره) و همزمان در سایت ketab.ir برگزار می شود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید