خبر خوب|آزادی 33 زندانی غیر عمد به همت بسیج حقوقدانان

استانها / زنجان

http://fna.ir/5d4kp ۰ خبر خوب|آزادی 33 زندانی غیر عمد به همت بسیج حقوقدانان

به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان زنجان، 33 زندانی جرائم غیرعمد در زنجان آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

خبر خوب|آزادی 33 زندانی غیر عمد به همت بسیج حقوقدانان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان ظهر امروز در مراسم آزادی زندانیان غیر عمد ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: با اشاره به اینکه بسیج پس از تشکیل به فرمان امام راحل در همه صحنه‌های نظام و انقلاب حضور داشته و افتخار آفرینی کرده است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به خدمات بسیج گفت: بسیج در طول عمر با برکت خود در هر عرصه‌ای که نیاز بوده خدمت‌رسانی کرده است.

وی در ادامه از آزادسازی 33 زندانی جرائم غیرعمد توسط بسیج حقوقدانان استان زنجان خبر داد و گفت: زمینه آزادسازی زندانیان با پرداخت دیه به مبلغ 700 میلیون تومان محقق شده است.

سردار کرمی با اشاره به اینکه بسیج همواره کمک کار دولت، قوه قضائیه و قوه مجریه است، افزود: مجموعه عظیم بسیج حقوقدانان نیز اقدامات قابل توجهی در استان زنجان انجام داده است.

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان در ادامه این جلسه، اظهار داشت: سازمان بسیج حقوقدانان در راستای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد از نیمه دوم سال ۱۳۹۹ اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۰۰ نفر توسط این کمک‌‍‌ها آزاد سازی شده‌اند، افزود: خیرین و اداره کل امور زندان‌های استان زنجان در این زمینه تلاش‌های بسیاری انجام داده‌اند.

این مسئول از توزیع یک هزار و 100 بسته معیشتی و 3 هزار پرس غذای گرم توسط بسیج حقوقدانان استان زنجان خبر داد و گفت: توزیع کارت هدیه و بسته‌های بهداشتی از دیگر اقدامات این سازمان است.

جانشین سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر دیه کمتر از 50 میلیون تومان وجود ندارد، افزود: اگر رضایت برای آزادسازی جرائم غیر عمد گرفته نشود، تعداد زندانیان آزاد شده به تعداد انگشتان دست هم نمی‌رسد.

طهماسبی گفت: برای زمینه آزادسازی 33 زندانی جرائم غیر عمد مبلغ 700 میلیون تومان پرداخت شده است.

انتهای پیام/2308

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید بسیج استان زنجان سازمان بسیج آزادی زندانی غیر عمد حقوقدانان این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده است

اخبار مرتبط

  • وجود 940 هزار مستاجر برای موقوفات

  • برنامه‌های هفته بسیج در آذربایجان‌غربی

  • بازگشت2هزار و296 زندانی به آغوش خانواده

  • آزادی 341 زندانی از زندان

source

دیدگاهتان را بنویسید