خبر خوش برای بانک صادرات ایران برای دریافت وام از 4 تا 12 درصد همزمان با دهه فجر 43


اخبار شرکت; به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، متقاضیان حقیقی و حقوقی می توانند از 13 بهمن ماه با سپرده گذاری از مزایای تسهیلات مژده با سود ترجیحی 4 تا 12 درصد برخوردار شوند. تا 27 اسفند مصادف با نیمه شعبان. و ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج)

بر اساس این طرح، متقاضیان می توانند با واریز حداقل 3 ماهه به حساب های قرض الحسنه یا پس انداز جاری، از تسهیلات «خبر خوش» با سود ترجیحی 4 تا 12 درصد استفاده کنند.

مبلغ خدمات واقعی به مشتریان تا سقف 2 میلیارد ریال با نرخ کاهشی 4 درصد و 36 اقساط ماهانه قابل پرداخت با سپرده حداقل 3 ماهه و حداقل 50 درصد مبلغ درخواستی می باشد.

مشتریان حقوقی و صاحبان مشاغل نیز می توانند با واریز به حساب های جاری قرض الحسنه بدون چک یا پس انداز قرض الحسنه تا سقف 20 میلیارد ریال و تنها با اقساط 12 ماهه از خدمات مژده بهره مند شوند.

بر اساس این طرح، سپرده‌های سه ماهه تا 1.5 برابر، سپرده‌های شش ماهه تا سقف 1.5 برابر و سپرده‌های یکساله تا دو برابر مبلغ سپرده، 12، 8 و 4 درصد سود خواهند داشت.

طرح تسهیلات خبر خوب برای رفع نیاز خانوارها، کاهش هزینه های تولید، توزیع و کاهش قیمت تمام شده واحدهای تولیدی و تجاری ارائه می شود.

انتهای پیام/ ب
این را در صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید