خداحافظی میرام از تیم ملی فوتبال عراق و انتقاد از ادووکات؛ او مربی خوبی نیست

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جستین میرام، بازیکن تیم ملی فوتبال عراق که در آمریکا متولد شده است شب گذشته به صورت رسمی از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. این تصمیم به دنبال اخراجش از فهرست تیم ملی فوتبال عراق توسط دیک ادووکات، سرمربی هلندی این تیم گرفته شد.

جستین میرام در برنامه تلویزیونی هت‌تریک شبکه یو تی وی عراق گفت: تصمیم خداحافظی از تیم ملی فوتبال عراق را پس از اخراجم از سوی ادووکات گرفتم. باید بگویم با قلبی دردناک زمان کناره‌گیری‌ام از بازی‌های ملی فرا رسیده است. می‌خواهم عشق خود را به مردم عراق ابراز و از تمام مربیانی که به من فرصت دادند قدردانی کنم. همیشه تلاش کردم تا مردم را خوشحال کنم. سال 2014 بود که تصمیم گرفتم به جای بازی برای تیم ملی آمریکا در تیم ملی فوتبال عراق بازی کنم. من و خانواده‌ام تصمیم درستی برای بازی کردنم در عراق گرفتیم و اکنون این زمان به پایان رسیده است.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال عراق با انتقاد از دیک ادووکات هم اظهار داشت: ادووکات کارش را انجام نمی‌دهد و با بازیکنان صحبت نمی‌کند. این رنج واقعی تیم ملی فوتبال عراق است. ادووکات گزینه مناسبی برای مربیگری در عراق نیست. او به طور کلی با من هیچ صحبتی نکرد. مربیان قبلی عراق با من خوب بودند و برنامه بازی می‌دادند. راضی شنیشل و باسم قاسم در همه زمینه‌ها بهتر از ادووکات هستند. ما به عنوان بازیکنان مهاجر در تیم ملی فوتبال عراق احساس بیگانگی می‌کنیم. در حالی که این تیم باید ترکیبی از بازیکنان بومی و مهاجر باشد و به یک دسته محدود نشود.

اخراج مدیر، مربی و یک بازیکن از تیم ملی فوتبال عراق و بازگشت راضی شنیسل

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید