خدمات جدید «سپ» و «سامانه جامع بازاریابی» بانک صادرات ایران در نمایشگاه بازرگانی


اخبار شرکت; به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور سیدحمید پورمحمدی معاون اقتصادی سازمان برنامه و بودجه و موسس مرکز فابا، مهران محرمیان معاون امور عمومی فناوری نوین بانک مرکزی، مدیر ارشد اجرایی فناوری‌ها و خدمات نوین بانک صادرات ایران و سایر بانک‌ها و نهادهای نظارتی و مدیران شرکت‌های فین‌تک و خدمات پرداخت در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

در این نمایشگاه که هر ساله با هدف معرفی محصولات جدید در حوزه فناوری نوین خدمات پرداخت و زمینه سازی برای توسعه و مشارکت بیشتر شرکت ها، ارائه دهندگان خدمات در این حوزه و فین تک برگزار می شود، بیش از 80 سخنرانی فعالان این صنعت در حال انجام است. جلسات صنعت همچنین ابزارها و رویکردهای جدید اپلیکیشن پرداخت بانک صادرات ایران (SAP) و سامانه جامع بازاریابی این بانک در قالب کارگاه تخصصی معرفی می شود.

در افتتاحیه این نمایشگاه بر موضوعاتی همچون لزوم پردازش هوشمند با آخرین فناوری های روز دنیا از جمله استفاده بهینه از هوش مصنوعی، وحدت ملی برای تقویت نظام پرداخت بانکی و مالی و استفاده از داده های دقیق تاکید شد.

همچنین تداوم توسعه بانکداری الکترونیک در راستای بانکداری دیجیتال، افزایش شفافیت و نظارت، چالش های فناوری صنعت بانکداری، اعتبارسنجی، ارز دیجیتال، بانکداری باز، بانکداری محصولات جدید و سایر فناوری های نوین این صنعت مورد توجه قرار گرفت. به سخنرانان و شرکت کنندگان افتتاحیه نمایشگاه

این نمایشگاه 21 و 21 دی ماه سال جاری در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار شد.

شرکت پرداخت الکترونیک بانک سپهر صادرات ایران نیز با دستگاه های اندروید، سیستم های مدیریت پذیرنده، درگاه های پرداخت اینترنتی، اپلیکیشن های موبایل، کارتخوان های ثابت و سیار با ابزارها و نرم افزارهای جدید به همراه بانک صادرات ایران در این نمایشگاه حضور فعال دارد و آماده ارائه انواع مختلف می باشد. اشکال خدمات پرداخت

انتهای پیام/باین را برای صفحه اول توصیه کنید

دیدگاهتان را بنویسید