خردادماه زمان اعلام اسامی کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی

ورزشی / سایر حوزه ها

http://fna.ir/61d2n ۰ خردادماه زمان اعلام اسامی کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: تلاشمان این است که کاروانی آماده و مجهز را به بازی های آسیایی اعزام کنیم.

خردادماه زمان اعلام اسامی کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ پیمان فخری سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو و رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی اظهار کرد: جلسات خوبی در ستاد عالی بازی ها برگزار و این ستاد برای اعزام کاروانی موفق به این رویداد کلیه رشته ها را به صورت مرتب بررسی خواهد کرد به طوری که تاکنون و در مرحله نخست حضور ۲۶ رشته که دارای شانس کسب مدال بودند قطعی شده است ،اما تعداد نفرات حاضر در هر رشته و اینکه بانوان یا آقایان آن و همچنین مواد،اوزان آنها تا آخرین زمان اعلام اسامی که حدود خرداد ماه است، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
وی تاکید کرد: تک تک این 26 رشته پس از برگزاری نشست های متعدد کادرسرپرستی با فدراسیون های مربوطه و بررسی دقیق وضعیت این رشته ها و گزارش به ستاد عالی بازی ها انتخاب شدند.

سرپرست کاروان اعزامی به بازی‌های آسیایی هانگژو افزود : وضعیت سایر رشته ها برای اعزام در حال بررسی است و همانطور که امروز نیز با تعدادی از این رشته ها نشست داشتیم با توجه به ظرفیت و فعالیت های آنان در کشور در خصوص سایر رشته ها نیز تصمیم گیری می شود و در نهایت به جمع رشته های اولیه و قطعی شده برای اعزام اضافه خواهند شد.

انتهای پیام/

شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید پیمان فخزی هانگزو بازی های آسیایی کاروان ایران اعلام اسامی کاروان ایران این خبر توسط افراد زیر ویرایش شده استsource

دیدگاهتان را بنویسید