خروج 462 هزار خودرو از تهران از شبانه روز گذشته – تابناک


به گزارش «تابناک»، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران با اعلام اینکه تا ساعت ۲۱ امشب ۴۶۲ هزار دستگاه خودرو از استان تهران خارج شدند، گفت: در محور فیروزکوه – سمنان شاهد آبگرفتگی بودیم. جلوگیری کرد. .

عادل مصدقی معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران دقایقی پیش در گفت وگو با خبرنگار فارس در تهران اظهار داشت: از ساعت 24 دیشب تا ساعت 21 امشب 462 هزار و 781 دستگاه خودرو از استان تهران خارج شده اند که این تعداد خودرو است. افزایش می یابد.

وی با اشاره به اینکه 256 هزار و 899 دستگاه خودرو نیز وارد استان تهران شده است، گفت: تردد مسافران در استان تهران نیز رو به افزایش است و هم اکنون شاهد بار ترافیکی سنگین در آزادراه های هراز و تهران – شمال هستیم.

معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به بارش پراکنده باران در محورهای استان تهران اشاره و تصریح کرد: از ابتدای هفته شاهد بارندگی پراکنده در محورهای استان تهران هستیم و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی این روند تا پایان هفته ادامه خواهد داشت. آخر هفته و این باران ها به نظر می رسد تگرگ در اوج باشد.

مصدقی افزود: با توجه به وقوع بارندگی در محور فیروزکوه به سمت سمنان شاهد وقوع سیلاب بوده ایم که با عملکرد به موقع همکاران منجر به جاری شدن سیل در محور شده و مشکل خاصی نداریم. در این مورد. “

وی گفت: ظهر امروز در منطقه دلیچای نیز شاهد وقوع سیل بودیم اما مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

این مسئول افزود: یخبندان شدید در محور هراز وجود داشت و همکاران راهداری در این منطقه با استفاده از تجهیزات ویژه اقدام به پاکسازی محور کردند.

مصدقی با بیان اینکه هموطنان از نزدیک شدن جداگانه به رودخانه ها خودداری کنند، گفت: سامانه 141 در مدت 24 ساعت آماده پاسخگویی به راهنمایی مسافران است و مسافران قبل از حرکت به مقصد، مسیرهای این سامانه را بررسی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید