خروج 462 هزار خودرو از تهران شبانه روز گذشته – تابناک


به گزارش تابناک، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران امشب ساعت 21 گفت. 462 هزار خودرو با بیان اینکه در محور فیروزکوه – سمنان شاهد سیل بوده‌ایم از استان تهران خارج شدند. .

عادلیس مصدقی معاون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران دقایقی پیش در گفت و گو با فارس در تهران اظهار داشت: از ساعت 24 شب گذشته تا ساعت 21. 462 هزار و 781 خودرو از استان تهران خارج شدند و این تعداد در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه 256 هزار و 899 خودرو نیز وارد استان تهران شده است، گفت: تردد مسافران به استان تهران نیز رو به افزایش است و هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در محورهای هراز و تهران – شمال هستیم.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران به بارش های پراکنده در محورهای استان تهران اشاره کرد و تصریح کرد: از ابتدای هفته شاهد بارش های پراکنده در محورهای استان تهران هستیم و این روند ادامه خواهد داشت. سازمان هواشناسی تا پایان هفته ادامه خواهد داشت و این بارندگی ها به اندازه تگرگ خواهد بود.

مصدقی افزود: با توجه به بارندگی ها در محور فیروزکو به سمت سمنان شاهد سیلابی بودیم که با انجام به موقع آن توسط همکاران باعث جاری شدن سیل در طول محور شد و مشکل خاصی نداشتیم. در این مورد”.

وی گفت: ظهر امروز نیز شاهد وقوع سیلاب در منطقه دلیچی بوده ایم اما مشکل خاصی در این زمینه وجود نداشته است.

این مسئول اضافه کرد: تگرگ شدید در محور هراز می بارید و همکاران در مسیر منطقه با تجهیزات تخصصی پاکسازی شدند.

مصدقی با بیان اینکه هموطنان از نزدیک شدن به رودخانه ها به تنهایی خودداری کنند، گفت: سامانه 141 آماده پاسخگویی در مدت 24 ساعت و هدایت مسافران است و مسافران قبل از عزیمت به مقصد مسیرها را در این سامانه بررسی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید