خطیب جمعه یاسوج: آمریکا در حال چپاول منابع کشورهای جهان است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حجت الاسلام سید علی صالح موسوی اعظم در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: سردمداران ظلم و ستم مانند آمریکا در گذشته تا امروز در حال اتخاذ برنامه برای غارت، ظلم و ستم بر علیه دیگر کشورها هستند.

وی با بیان اینکه حیوانات در مورای از انسان‌های ظالم و ستمگر بالاتر هستند، عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که سبب تغییر نعمت‌های خداوند متعال می‌شود، عاق والدین است.

موسوی اعظم به انتقام خداوند متعال از ظالمین و ستمگران به حقوق دیگران اشاره کرد و افزود: شایعه پراکنی و دروغ، ظلم و ستم، کم فروشی سبب خشم خداوند متعال می‌شود.

خواسته امام جمعه اردبیل از مسئولان برای توجه جدی به کنترل قیمت‌های اجناس/ هر گونه اجحاف به مردم گناه استامام جمعه شیراز بر لزوم اجرای عدالت در جامعه تاکید کردامام جمعه ارومیه: وظیفه نمایندگان مجلس عزل و نصب مدیران نیست

وی خاطرنشان کرد: عالم قبر بسیار وحشتناک بوده که انسان پیش از رفتن به آن مکان باید تدابیر لازم را داشته باشد در این راستا نبی مکرم اسلام فرمودند« با ریاکاری، ظلم و ستم اعمال انسان از بین می‌رود و مشکلات مختلف در زندگی انسان دیده می‌شود».

امام جمعه موقت شهر یاسوج صحنه قیامت را وحشتناک و دارای ترس اعلام کرد و اینکه حتی فرشتگان دچار خوف و ترس هستند، گفت: انسان باید جوابگوی معاصی و گناهان زبان، اندیشه و اعمال و رفتار خود باشد.

موسوی اعظم شرب خمر، پرداختن به امورات بی فایده، رقص، تمسخر دیگران سبب از بین رفتن پاکی و طهارت انسان دانست و گفت: در گذشته بت‌های سنگی را پرستش می‌کردند

وی بیان کرد: احترام و احسان عملی به والدین بزرگترین واجبات بوده و در روایات مختلف وجود دارد اگر فردی پدر خود را از دست داده باشد اما خواسته‌ای داشته باشد در کنار قبر پدر خود دعا کن، دعای او مستجاب می‌شود.

انتهای پیام/544/ ع

source article

دیدگاهتان را بنویسید