خلاصه/ بازدید رئیس قوه قضائیه از بندر مازندران


به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، حجت الاسلام غلامحسین محسنی ادجه ای رئیس قوه قضائیه در بازدید از بنادر استان مازندران اظهار داشت: بازدید از بنادر استان مازندران را در دستور کار قرار داده ام. با دقت بررسی کنید که آیا سازمان های بازرسی به وظایف خود در خصوص وزارت حریم خصوصی، املاک، در خصوص موضوعاتی که سال گذشته اصرار و پیگیری کردیم، عمل کردند یا خیر؟!

وی گفت: هدف ما در این بازدید این است که در صورت کوتاهی این دستگاه ها در انجام وظایف خود اقدامات عاجل برای جلوگیری از آسیب به بانک انجام شود.

به گزارش فارس، حجت الاسلام محسنی ادجه ای از استان های ایلام، قزوین، خوزستان، گلستان، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، قم، یزد، خراسان جنوبی، زنجان، مرکزی، اصفهان، البرز بازدید کرد. پست و رئیس شورای عالی قضایی و به کردستان رفت.

رئیس قوه قضائیه در دوره جدید علاوه بر سفرهای رسمی کاری به استان که با شورای عالی قضایی انجام می شود، سفرهای غیررسمی و غیر رسمی را نیز در برنامه کاری خود گنجانده است. استان های البرز، اصفهان، هرمزگان، بوشهر، کرمان، خراسان رضوی و خراسان شمالی استان هایی هستند که رئیس قوه قضائیه بدون تشریفات در دوره اخیر به آنها سفر کرده است.

این پایان خبر است.

انتهای پیام/86034/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید

دیدگاهتان را بنویسید