خلعتبری: به تصمیم کادر فنی درباره زمان حضورم در زمین احترام می‌گذارم/ صحبت درباره مدعیان تا نیم‌فصل درست نیست

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محمدرضا خلعتبری پس از برتری 2 بر صفر تیمش برابر نساجی مازندران در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم. نساجی تیم خوبی است که کادر فنی قوی و بازیکنان خوبی دارد و می‌دانستیم در بازی امروز فوتبال خوبی ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: بازی‌های قبلی نساجی را آنالیز کرده و می‌دانستیم تیم خوبی دارند. خوشبختانه توانستیم خواسته‌های نویدکیا را در زمین پیاده کنیم و مستحق کسب 3 امتیاز بودیم. نساجی تیم بسیار خوبی است و اطمینان دارم آینده خوبی دارد، چون بازیکنان خیلی خوبی دارد و فوتبال خوبی را هم به نمایش می‌گذارد و امیدوارم در ادامه راه هم موفق باشد.

روایت تصویری تسنیم از دیدار تیم‌های نساجی مازندران و سپاهان اصفهانبیانی: باخت به سپاهان را توجیه نمی‌کنیم/ در شرایط نابرابر به مصاف حریف رفتیم

وینگر تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به اینکه تا چه زمانی بازی خواهد کرد، گفت: تا زمانی که بتوانم بازی می‌کنم. تشخیص میزان بازی کردن من با کادر فنی است و به تصمیم آنها احترام می‌گذارم. در کنار تیم هستم تا بتوانیم امسال یک قهرمانی به قهرمانی‌های سپاهان اضافه کنیم و هر زمانی که بازی کنم، با تمام وجود این کار را انجام می‌دهم. امسال یک تیم خوب با بازیکنان قوی داریم و امیدوارم فصل را با قهرمانی تمام کنیم.

خلعتبری گفت: هنوز برای صحبت کردن درباره مدعیان قهرمانی لیگ بسیار زود است. چون تنها 7 هفته از لیگ گذشته و نمی‌توان درباره مدعیان با قاطعیت صحبت کرد. صحبت کردن درباره قهرمانی حداقل تا نیم‌فصل درست نیست. استقلال، پرسپولیس، گل‌گهر و فولاد شرایط خیلی خوبی دارند، اما مدعیان تا نیم‌فصل خودشان را از سایر تیم‌ها جدا می‌کنند.

انتهای پیام/170/ف

source article

دیدگاهتان را بنویسید