خمین رکن اصلی برنامه ریزی فرهنگی و هنری استان مرکزی استبه گزارش ایرنا، سینا دلشادی وی شامگاه شنبه در دیدار با اهالی فرهنگ و هنر خمینی (ره) همزمان با گرامیداشت روز هنر انقلاب اسلامی افزود: با توجه به توانمندی های فرهنگی و هنری خمینی (ره) اولین نفر بزرگ ملی رویداد فرهنگی و هنری استان مرکزی در این شهرستان برگزار می شود.

وی بیان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی متعهد می شود 50 درصد از هزینه های برگزاری این رویداد را تقبل کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با یادآوری اینکه خمین بهار استعدادهای جوان در عرصه فرهنگ و هنر است، افزود: رویکرد مدیریت فرهنگ و گرایش اسلامی استان مرکزی زادگاه بانی است. . از انقلاب اسلامی

رئیس دولت خمین نیز در این نشست گفت: هنر هدیه خداوند است و همه از این موهبت برخوردار نیستند.

حمید کمانکش وی هنر را سکوی پرش خواند و ادامه داد: هنرمندان می توانند افراد دیگری را دور خود جمع کنند و از ارزش ذاتی آنها بهره ببرند.

وی مشکلات فرهنگ و هنر خمینی را زیرساخت عنوان کرد و افزود: در ادارات این شهرستان مکان های بسیاری بلااستفاده است و هنرمندان می توانند از این مکان ها برای برگزاری جلسات و آثار استفاده کنند.

در این نشست فعالان عرصه های مختلف فرهنگی و هنری به بیان مشکلات، مطالبات و پیشنهادات خود پرداختند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، استاندار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمین با حضور در زادگاه امام راحل با برخی از هنرمندان دیدار کردند.

خمین در جنوب استان مرکزی واقع شده و 105000 نفر جمعیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید