خیرین برای کمک به آزادی زندانیان محکوم مالی و غیرعمد در ایلام پیشگام شوند‌

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، محمد نوذری عصر امروز با حضور در زندان مرکزی ایلام با زندانیان این زندان دیدار ودر این دیدار کمک به آزادی زندانی‌های محکوم مالی و جرائم غیر عمد توسط خیرین را خواستار شد و اظهار داشت: خیرین برای کمک به آزادی زندانیان محکوم مالی و غیرعمد در ایلام پیش قدم شوند.

استاندار ایلام با اشاره به اینکه بسیاری از زندانیان زندان مرکزی ایلام را افرادی که به سبب ناتوانی مالی در زندانند و ناتوان در تامین مالی جهت آزادی از زندان هستند گفت: همه ما به حد وسع و توان تلاش کنیم تا زندانیان جرائم مالی و جرائم غیر عمد را از زندان رها کنیم.

وی افزود: چنین اقدامی علاوه بر اجر معنوی موجب امنیت و آرامش بسیاری از خانواده‌هایی می‌شود که به سبب زندانی بودن سرپرست خانواده در معرض بسیاری از آسیب‌ها هستند.

نوذری به شرایط زیستی زندانیان ایلام نیز گریزی زد و افزود: تغییر و تحول خوبی در زندان ایلام انجام شده است و شرایط زیست در این زندان استاندارد و مورد رضایت زندانیان است.

53 زندانی جرائم غیرعمد در کاشان از زندان آزاد شدندمشکل 600 زندانی البرز با حضور مقامات قضایی بررسی شدچتر حمایت بنیاد برکت بر سر زندانیان آزاد شده

توجه به مهارت اندوزی، فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی در زندان‌ها مورد تاکید استاندار ایلام بود که از مسئولان زندان خواست و گفت: زندان را به محل حرفه‌آموزی با رویگرد اشتغالزایی برای زندانیان تبدیل کنید تا فرد زندانی بتواند کمکی به معیشت خود و خانواده‌اش داشته باشد.

استاندار ایلام به تکمیل زیر ساخت‌های زندان ایلام نیز تاکید و گفت: اعتبارات لازم برای تکمیل زیر ساخت‌های و تامین نیازها در بودجه سنواتی لحاظ خواهد شد.

انتهای پیام/180/ش

source article

دیدگاهتان را بنویسید