خیرین مدرسه‌ساز آذربایجان شرقی از ابتدای سال 220 میلیارد تومان اهدا کرده‌اند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، بیست و سومین جشنواره تقدیر از خیرین مدرسه ساز استان عصر امروز با حضور جمعی از خیرین در محل باشگاه فرهنگیان برگزار شد.

جعفر پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با بیان این که خیرین مدرسه ساز برج های عاطفه برای دانش آموزان می سازند، اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز بیش از دولت برای امر مدرسه سازی متعهد شده اند، چراکه منابع مالی دولت محدود است و با تنگناهای اقتصادی متعددی روبرو است.

وی افزود: آینده فرزندان کشور به دست خیرین ساخته می شود، آینده سازی و آینده گزینی دو کار بسیار مهم است که با همت خیرین به تحقق آن قدم برداشته می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با بیان این که داده های هرکس داشته اوست و دانایی، دارایی هر شخص است، ابراز داشت: تربیت در منظر مدرسه اتفاق می افتد و خیرین نیز مرکز ثقل و توجه مدرسه هستند.

مشارکت خیران در امر مدرسه سازی 5 برابر شد/ طرح «آجر به آجر» پیوند خانه و مدرسه را محکم‌تر می‌کند خوزستان رتبه سوم مشارکت خیرین در مدرسه سازی را دارد خیران استان مرکزی 180 ملیارد ریال به مدرسه سازی کمک می‌کنند

پیام صدقی مدیرکل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی نیز در این آئین با اشاره به این که 220 میلیارد تومان کمک از خیرین مدرسه ساز جمع آوری شده است، خاطرنشان ساخت: امیدواریم این مبلغ تا پایان سال به 300 میلیارد تومان برسد.

وی از جذب هزار و 57 نفر خیر مدرسه ساز در طول 23 سال فعالیت اداره کل نوسازی مدارس استان خبر داد و گفت: 145 خیر حقوقی، 912 خیر حقیقی و 14 بانک خصوصی و دولتی داریم که در طول این سال ها هزار و 871 پروژه به کمک آن ها اجرا شده است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت جذب خیرین مدرسه ساز، اذعان داشت: این کار علاوه بر این که ما را در ساخت مدارس کمک می کند، باعث اشاعه فرهنگ مشارکت و نوع دوستی نیز می شود.

به گزارش تسنیم، جمعی از خیرین مدرسه ساز استان در این مراسم به ارائه انتقادات و پیشنهاداتی پیرامون مدرسه سازی پرداختند.

همچنین از فرامرز افشانی، یونس عصرانی، زرین الفت، احمد جعفرزاده، صبور صداقت نیا، اصغر ملک پور، خداشکر محرمی، عزت یوسفی، راضیه نامی و پورمحمد به عنوان برترین خیرین مدرسه ساز استان تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/114/س

source article

دیدگاهتان را بنویسید