داورزنی: همه اهدافی که تعریف کرده‌ایم قابل دسترسی است/ باید از مداخله نهادهای بین‌المللی جلوگیری کنیم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال درخصوص اردو تیم‌های ملی اظهار داشت: در حال حاضر اردوی نوجوانان و جوانان دختر و پسر را داریم.

وی در خصوص اهداف 4 سال گذشته فدراسیون و عدم تحقق برخی از این اهداف گفت: به آنها هم می‌رسیم. ما بحث المپیک را داشتیم و آرمان ما قرار گرفتن جزو 4 تیم بود. وقتی آرمان تعریف می‌کنیم به معنی دست یافتنی بودن آن نیست و باید تلاش کرد. نباید گفت چون سخت است آن را در نظر نمی‌گیریم.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد: ما می‌توانستیم بگوییم آرمان ما تنها حضور در المپیک است و همه هم به‌به و چه‌چه می‌کردند. ما برای المپیک 2024 هم مجددا آرمان خود را تعریف کردیم. فراموش نکنید زمانی خیلی از اینها دست یافتنی نبود حتی قهرمانی آسیا در 15 سال پیش امکان پذیر نبود ولی به آن رسیدیم. رفتن جزو 4 تیم‌ اول جهان هم سخت است ولی باید قله‌ای را ترسیم کرد و به سمت آن حرکت کرد. همه اهدافی که تعریف شده قابل دسترسی است حتی رسیدن در جمع 4 تیم اول آسیا در بخش زنان هم غیر ممکن نیست. همه اهداف ما سخت است ولی مصمم هستیم که از سختی‌ها عبور کنیم.

بازیکن آرژانتینی تیم والیبال شهداب محروم شد

وی در خصوص نامه برخی از فدراسیون‌ها به وزارت ورزش در مورد خطرات تعلیق فدراسیون‌های ورزشی درخصوص آیین‌نامه انتخاباتی گفت: اساسنامه یک نکته و اجرای آن موضوع دیگری است و نباید این دو با هم در تعارض باشند. در اساسنامه نقش دولت کمرنگ است و روحیه دمکراسی دیده شده ولی دستورالعمل‌ها به ویژه برای هیئت‌ها بر روح حاکم بر اساسنامه در تعارض است. اعضای مجمع باید هر کدام در شرایط خاص انتخاب شوند ولی در انتخاب آنها دست دولت پررنگ است و ما را در جهان با چالش رو به رو‌ خواهد کرد. دوستان اعتراضاتی داشتند تا این مشکل حل و از مداخله نهادهای بین‌المللی جلوگیری شود‌.

انتهای پیام/

source article

دیدگاهتان را بنویسید