دایی به بازی دعوت شد فیفا / تشکیل رئیس تیم فوتسال امید – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانحسین شمس در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اقدامات انجام شده برای میزبانی دیدار دوستانه فوتسال با رئیس فیفا اظهار داشت: رئیس فیفا گفت: پس از اتمام تور ایران، فعالیت های خود را تکمیل می کنیم و 20 تا 25 نفر را برای بازی دعوت می کنیم.

وی افزود: علی دایی، خداداد عزیزی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان و 2 نفر از افرادی که مد نظر داریم از رئیس فیفا دعوت کرده و بازی کنند. وحید شمسایی، محمدرضا حیدریان، محمد کشاورز، جواد اصغری مقدم و فوت نیز دعوت خواهند شد.

مشاور فوتسال رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص وضعیت تیم ملی فوتسال تاکید کرد: منتظریم شاه سفال منش دستیار وحید شمسایی برای تکمیل تیم فنی از کانادا به ایران بیاید. یک دستیار اسپانیایی نیز به همراه سفال منش و مصطفی نظری حضور دارند. همه چیز برای تیم ملی و وحید شمسایی برای برگزاری اردوهای آماده سازی پس از پایان لیگ در 13 اسفند مهیا است.

شمس در پاسخ به این سوال که آیا ابوالفضل کریمیان سرپرست تیم ملی فوتسال در کنار شمسایی به کار خود در این تیم ادامه می دهد؟ وی گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم زیرا در حوزه وظایف سازمانی، احسان اصولی رئیس کمیته فوتسال است. کریمیان یکی از کسانی بود که کارش را به درستی انجام داد و فکر می کنم با شمسایی هم کار کند.

وی درباره امکان تشکیل تیم فوتسال امید خاطرنشان کرد: دفعه قبل حتی سرمربی تیم امید را انتخاب کردیم اما نگذاشتند این تیم تشکیل شود. فدراسیون زمان از تشکیل تیم «ب» یا تیم امید می ترسید. اکنون منتظر جلسه کمیته فنی و توسعه هستیم و در جلسه بعدی اقدامات لازم را برای شروع کار تیم امید و انتخاب سرمربی این تیم انجام خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید