درب آرامستان‌های کرمانشاه بسته شد/ تشیع جنازه فقط با حضور ۱۵ نفر

استانها / کرمانشاه

http://fna.ir/34qpv ۰ درب آرامستان‌های کرمانشاه بسته شد/ تشیع جنازه فقط با حضور ۱۵ نفر

فرماندار کرمانشاه، از بسته شدن درب آرامستان‌های این شهر خبر داد و گفت: خانواده‌هایی که فوتی دارند با سه دستگاه خودرو سواری به تعداد 15 نفر و همراه داشتن برگ تردد و صرفا برای انجام امورات تدفین و خاکسپاری می‌توانند به آرامستان مراجعه کنند.

درب آرامستان‌های کرمانشاه بسته شد/ تشیع جنازه فقط با حضور ۱۵ نفر

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فضل‌الله رنجبر امروز در جمع اصحاب رسانه، از بسته شدن درب آرامستان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: بسته شدن درب آرامستان‌ها یکی از مصوبات مهم جلسه ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا شهرستان است.

وی ادامه داد: خانواده‌هایی که فوتی دارند با سه دستگاه خودرو سواری به تعداد 15 نفر و همراه داشتن برگ تردد و صرفا برای انجام امورات تدفین و خاکسپاری می‌توانند به آرامستان مراجعه کنند.

فرماندار کرمانشاه متذکر شد: اگر مردم همراهی و همکاری نکنند امکان اجرایی کردن این تصمیمات فراهم نمی‌شود، برای کنترل بیماری کرونا و عبور موفقیت‌آمیز از این موج خطرناک پنجم رکن اصلی خود مردم هستند، رکن دیگری ادارات، نهادها و متولیان امر هستند که تصمیماتی در خصوص تعطیلی پاساژها، مجتمع‌های تجاری، اصناف و کسب و کارها گرفته شده است.

وی تصریح کرد: در این شرایط تنها گروه یک مشاغل شامل تعمیرکاران، قطعه فروشان، سوپرماکت‌ها، مشاغل خدماتی و درمانی مجاز به فعالیت هستند. سایر مشاغل باید همراهی کنند چون خود مردم برای عبور از موج پنجم خطرناک بیماری کرونا دلتا که سرعت سرایت بالایی دارد خیلی مهم است.

انتهای پیام/پ

کرمانشاه خودرو رسانه درب آرامستان‌ها فرماندار کرمانشاه فضل‌الله رنجبر فارس تعطیلی

اخبار مرتبط

  • درب آرمستان‌های کرمانشاه بسته شد

source

دیدگاهتان را بنویسید