درگیری وحشتناک با اجنه – روشن


چند وقت پیش وقتی فهمیدم همسرم با اجنه در تماس بوده مدام آنها را کتک می‌زند، وحشت تمام وجودم را فرا گرفته بود تا اینکه در جیبش قرص‌هایی پیدا کردم که…

به گزارش خراسان، زن 25 ساله ای ماجرا را با میرزا کوچک خان، مددکار اجتماعی کلانتری مشهد ادامه داد که ما انجام ندادیم، تحصیلات من. در دبیرستان با دختری به نام «فهیمه» آشنا شدم، رابطه صمیمانه ای بین ما برقرار شد.

در آن مدت فهیمه ازدواج کرد و من به دانشگاه رفتم، اما هنوز امتحانات ترم اول تمام نشده بود، یک روز فهیمه پیش من آمد، پسر عمویش مرا برای ازدواج معرفی کرد.

خانواده آنها را نمی شناختم و به همین دلیل پس از چند بار ملاقات حضوری با “هوشنگ” با او موافقت کردم اما در جلسه خواستگاری به خانواده او تاکید کردم که مدارک و اسناد ایرانی ندارم. : ما در مراحل قانونی هستیم. خلاصه بعد از خطبه عقد عقد کردیم اما ثبت نام رسمی به تعویق افتاد تا اینکه هوشنگ کاری نکرد. زن شغل خاصی نداشت، بیشتر بیکار بود.

با اینکه حدود چهار سال پیش زندگی مشترکمان را شروع کردیم، اما او هیچ احساسی به من نداشت و فقط دنبال همبازی بود. این داستان که از ابتدای زندگی مشترک ما ادامه داشت روحم را پریشان کرد: خیلی نگران بودم که همسرم رابطه نزدیکی با من نداشته باشد اما او با خشونت بیشتر از من به نگرانی های من پاسخ داد. . از رفتار عجیبش وحشت داشت. در حالی که به چاقوی بزرگی تکیه داده بود با خودش صحبت می کرد تا اینکه صبح خوابش برد.

او ادعا می کرد که توسط اجنه تسخیر شده بود و همیشه با موجودات خیالی ارتباط داشت. بارها با بدنی کبود و زخمی وارد خانه می شد و ادعا می کرد که اجنه او را کتک زده اند.

یا از رفتارش می ترسیدم اما کاری از دستم برنمی آمد تا اینکه یک روز در جیبش قرص های سفید رنگی پیدا کردم، اما هوشنگ اصرار داشت که این قرص های ناشناس نشانه سردرد است. اگر باور نمی‌کردم، سکوت می‌کردم، زیرا او از ادعای من عصبانی شد و مرا به شدت کتک زد.

الان هم وجود من را انکار می کند و می گوید تو همسر من نیستی. شما هیچ مدرکی ندارید چند وقت پیش که با هم دعوا می کردیم از خانه بیرون آمد، هنوز از او خبر ندارم. الان برای طلاق قانونی به کلانتری آمده ام. خیلی متاسفم که با یک غریبه ازدواج کردم و زندگی و آینده ام را تباه کردم، اما خدا را شکر می کنم که هنوز بچه دار نشدم.

به دستور سرهنگ علی عبدی (رئیس شهربانی میرزا کوچک خان) رسیدگی به این پرونده توسط بهترین مستشاران اداره تامین اجتماعی آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید