درگیری 11 تکواندوکار در دومین روز مسابقات گرند اسلم – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر و با نقل قول به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، در ادامه این دوره مسابقات که صبح امروز به وقت محلی برگزار می شود. چین شهر گوش ها فردا جمعه 20 فروردین با حضور 136 تکواندوکار در وزن 57- و 67+ کیلوگرم در گروه بانوان و 58- و 80- کیلوگرم در گروه مردان آغاز شد. رقابت خودشان را نگه می دارند.

تیم ملی اعزامی کشورمان در روز دوم این مسابقات در وزن 67+ کیلوگرم نماینده ای ندارد و 11 تکواندوکار در سه وزن دیگر به مصاف حریفان خود می روند.

در وزن 58 کیلوگرم ابوالفضل شما زنده هستند در دور اول استراحت می کند و سپس با برنده هر دو تکواندو چین مبارزه می کند. “برای این محترم کیم تکواندوکار معروف کره ای در کنار کیم دو هیونکه در فینال گروهی مسابقات جهانی نوجوانان در دو دور مغلوب رضا کلهره شد شما زنده هستند واقع شده است

علیرضا حسین پور همچنین پس از یک دور استراحت با برنده مبارزه “لیانگ” از چین تایپه و “هونگ” گیسانگاز چین خواهد رفت. حسین لطفی در همین وزن دور وی ابتدا استراحت می کند و سپس با برنده دو تکواندوکار خانگی مبارزه می کند و مهدی حاج موسایی پس از استراحت در دور اول با تکواندوکار چینی دیدار می کند.

تیم ایران در دسته 80 کیلوگرم چهار نماینده دارد. اول محمد حسین یزدانیمینگ جدید» از چین و سپس با برنده دو تکواندوکار از چین برو امیرمحمد بخشی و میرهاشیم حسینی یک دور استراحت دارند و سپس برنده تکواندو دیدار می کند. چینی ها آنها میروند احتمال تقابل بخشی و حسینی در مرحله یک هشتم آخرین وجود دارد.

در انتهای جدول شما مهران را دارید دور او اول را با یک تساوی آرام می گیرد و سپس در دیدار مقابل حریفی از چین به مصاف برنده می رود.شجاع یاجسانوف» او با همین گروه ازبک است.

سه تکواندوکار کشورمان نیز در وزن منهای 57 کیلوگرم با رقبای خود دیدار خواهند کرد. سیاره زهره کیانی دور ابتدا استراحت می کند و سپس با برنده مبارزه «Min لی“نه کره و “جیاگیاو از چین می جنگد. نسترن ولی زاده با “شیر نر تینگاو از چین می‌جنگد و اگر پیروز شود، با برنده مبارزه می‌جنگد چین و آنها به هنگ کنگ می روند. احتمال تقابل کیانی و ولی زاده در مرحله یک چهارم آخرین وجود دارد. تینا مادانلو نیز در انتهای جدول قرار دارد دور اول در برابر “ژائو او از چین و در صورت پیروزی برنده مبارزه دو تکواندوکار دیگر از چین به مصاف هم می رود.

پس از پایان مرحله گزینش گرند اسلمبهترین بازیکنان باید از یکشنبه در صحنه باشند آخرین با این مسابقات مبارزه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید