در انتخاب نیروهای بومی در مدیریت دستگاه های اجرایی استان هیچ مانعی نداریمبه گزارش ایرنا، مهدی دوستی شنبه شب در ضیافت افطاری با حضور بیش از دو هزار نفر از کارگران پاک و سرسبز در نقاط مختلف شهرداری بندرعباس اظهار داشت: تمام تلاش خود را برای استفاده از پتانسیل متخصصان بومی استان به کار می گیریم. “. می دهند و ما مذاکره می کنیم تا از توان نیروهای توانمند استان برای قبول مسئولیت در سطح بالاتر و ملی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: چالش امروز ما برخی انتصابات در سطح مدیران عامل و اعضای هیات مدیره صنایع مربوط به یکی دو وزارتخانه و با همدلی دولت در استان و مجمع نمایندگان است. از هفته آینده سهم نیروهای بومی در ستاد افزایش یابد.» در خصوص مدیریت لازم با وزرای ذیصلاح مشورت خواهد شد.

استاندار هرمزگان گفت: در واقع مشکل اصلی ما در بخش دولتی صنایع است و امیدوارم با جلسات مدبرانه سهم بومی ها در پست های ارشد مدیریت صنعتی را ارتقا دهیم.

دوستی در بخشی دیگر از سخنان خود ضمن تقدیر از شهرداری و شهردار بندرعباس برای برپایی این آیین، با اشاره به روایتی از پیامبر گرامی اسلام (ص) وضعیت کار و کار در اسلام را مهم توصیف کرد و گفت: برنامه حمایتی استانداری از کارکنان، اطلاع از بدهی های معوق آنهاست.

وی افزود: با توجه به تورم موجود، بسته های معیشتی کمک موثری به قشر کارگری نیست، اما می تواند نقش مهمی در کاهش هزینه های خانوار ایفا کند و تلاش داریم با توزیع بسته های معیشتی بخشی از این فشارها را از روی قشر کارگر برداریم. “.

دیدگاهتان را بنویسید